Dişi Kedimi Kısırlaştırdım

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

iremezgi

Hayvansever
Kedi Dostu
Merhaba herkese kedimi geçtiğimiz çarşamba kısırlaştırdım ilk gün sıvı kustu yani anesttezi kustu daha sonra ben ona düne kadar yaş mama verdim ve soğuk vermişim sanırım yaş mamayı bugünde dünde toplam 4 5 kere kustu sürekli yaş mama kusuyor bugün veterinere götürdüm ben yarasına batikon sürüyorum onu yaladığını söyledi(boyunluk takılı ) veya daha önce hiç tüylerini kusmadı onu kusabileceğini söyledi ve malt yedirmem gerektiğni söyledi ve bi iğne yaptı kedimin genel durumu hep iyiydi çok şükür şuan biraz iğne etkisiyle uyuşuk ama yinede başka veterinere götürsem mi bilmiyorum benim bi ailem yok ve henüz 17 yaşındayım tek ailemi kaybetmek istemiyorum fikirlerinizi bekliyorum

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@iremezgi, kısırlaştırma işleminden sonra birçok semptom gösterebilir, onlardan birisi de budur. Ameliyat geçiriyor sonuçta ve ciddi anlamda ağır geçiren kediler var bu durumu. Daha önce kedi kısırlaştırmadım, deneyimli arkadaşlar mutlaka yardımcı olacaklardır. Çok geçmiş olsun ayrıca.

iremezgi

Hayvansever
Kedi Dostu
@iremezgi, kısırlaştırma işleminden sonra birçok semptom gösterebilir, onlardan birisi de budur. Ameliyat geçiriyor sonuçta ve ciddi anlamda ağır geçiren kediler var bu durumu. Daha önce kedi kısırlaştırmadım, deneyimli arkadaşlar mutlaka yardımcı olacaklardır. Çok geçmiş olsun ayrıca.
teşekkür ederim umarım dediğiniz gibi sadece semptomdur