dişi kedi kısırlaştırma ve elizabeth yakalığı

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

mamacat

Hayvansever
Kedi Dostu
Herkese iyi geceler. tatlı mı tatlı kızımı 3 gün önce kısırlaştırdım. yarın 4.günümüz olacak. her şey çok şükür iyi gidiyor, düzenli antibiyotiğimizi oluyoruz, bandajımız açıldı bugun, mamamızı azar azar da olsa yiyoruz. tek kötü yanı elizabeth yakalığı. kedim çok mutsuz, oyun oynamak istiyor oynayamıyor. yürümek istiyor canı sıkılıyor yakalıkla ve uyuyor. yarın dört gün olacak ve neredeyse sürekli uyuyor. artık yakalığı çıkarmayı dusunuyorum cunku mutsuz geliyor cok uzuluyorum. hekimimiz 10 gun kalsın dedi. siz bu sureci nasıl yonettiniz?

mevlutunal

Yeni Üye
Herkese iyi geceler. tatlı mı tatlı kızımı 3 gün önce kısırlaştırdım. yarın 4.günümüz olacak. her şey çok şükür iyi gidiyor, düzenli antibiyotiğimizi oluyoruz, bandajımız açıldı bugun, mamamızı azar azar da olsa yiyoruz. tek kötü yanı elizabeth yakalığı. kedim çok mutsuz, oyun oynamak istiyor oynayamıyor. yürümek istiyor canı sıkılıyor yakalıkla ve uyuyor. yarın dört gün olacak ve neredeyse sürekli uyuyor. artık yakalığı çıkarmayı dusunuyorum cunku mutsuz geliyor cok uzuluyorum. hekimimiz 10 gun kalsın dedi. siz bu sureci nasıl yonettiniz?
Açıkçası çıkarırsanız tüm sorumluluğu almış olursunuz. Şuan tedavisi 3 haftadır devam eden hastam var ve sebebi kesinlikle çıkarmayın dememe rağmen kedisi mutsuz diye yakalığı çıkarmış olması. Devamında da kedisi bir güzel yalamış dikiş bölgesi ve çevresini , enfeksiyon oluşup deri altında yayılmış. Karın bilgesinde hiç deri kalmadı tamamen açık yara oldu. Bunun suçlusu da hasta sahibi .

mamacat

Hayvansever
Kedi Dostu
Evet bugun iki dozluk antibiyotiğimizi olduk ve hekimimiz kalsın dedi.
İsterseniz bandaj yapayım çıkaralım ama kediler ilginç hayvanlar kıt kıt ısırarak çıkarıyorlar bir şekilde dedi.
Tabiki dinleyeceğiz, onların işi bu. Ben de çocuğumun sağlıklı olmasını istiyorum.