Duyuru Direkt Mesajlaşma (DM) İptal Edilmiştir!

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Merhaba değerli hayvansever dostlar, bildiğiniz üzere sitemizin amacı yardımlaşmak, bilgi paylaşımını sağlamak ve her ne olursa olsun tüm hayvanseverlere destek verebilmek. Burada en önemli konu evimizde veya sokağımızda beslediğimiz hayvanlardır, onlar için buradayız.

Hayvanlar sitemize açmış olduğunuz her konu ve mesaj diğer ihtiyacı olan hayvansever tarafından fark edilebilir fakat Direkt Mesajlar sadece iki kişi arasında görünür. Burada amacımız herkes birbirine destek sağlasın, yardımcı olsun ve arama motorundan gelen kişiler sorunlarını çözsünler. Maalesef sosyal ağlarda bu konularda yeterli değil. Birçok facebook grubu, instagram profili vs. dışarıya kapalı oluyor ve yardıma ihtiyacı olan kişiler ulaşmakta zorluk çekiyor.

Sitemiz içerisinde uygun kategoriler mevcuttur, uygun kategoriye konu açabilir, bilginiz var ise makale olarak bizlerle paylaşabilir veya destek talebinde bulunan hayvanseverimize yardımcı olabilirsiniz.

Saygı, sevgi ve hayvanlar ile kalın.

Sultanım

Kanatlı hayvanlara merak salmış birisi :)
Moderatör
Kus Dostu
Doğruyu söylemek gerekirse hem iyi hemde kötü bir fikir gibi gözüküyor. Ama iyi ve kötü yanları tartıldığında DM iptal edilmesi daha mantıklı. Özelden soru soranlar oluyor, bende sizin dediğiniz nedenlerden dolayı her seferinde konu açıp sorunu orada dile getirmelerini istemek zorunda kalıyorum. Özelden soru sorup cevap almak hem diğer insanların bilgi edinmesini hemde forum içerisindeki haraketliliği önlüyor. Bazıları belki bu fikri doğru bulmayabilir ama yazılan nedenlerden dolayı bencede en mantıklısı bu şekilde yapmak 🙂

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Çok teşekkür ederim @Sultanım ben sizi tanıyorum, nasıl bir düşüncede olduğunuzu biliyorum. Hiçbir zaman kimseden desteğini esirgemeyen çok iyi kalpli birisiniz. Özel mesajlaşmalara cevap veren veya destek isteyen kötü kalpli olarak konumlandırmıyorum, kesinlikle yanlış anlaşılmasın.

Yukarıda da dediğim gibi, birçok kişi Google'da sorunu aratıyor ve bulamadığında ne yapacağını bilemiyor. Burada açılan her konu, yazılan (verilen) her cevap desteğe ihtiyacı olan kişiye anında yardımcı olacaktır.