Deneyimsiz kedi annesinden Merhaba

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

CerenSSZ

Hayvansever
Kedi Dostu
Sokakta kalmış 1.5 aylık bir kediyi sahiplendim ve her türlü yardımlarınızı bekliyorum :( Hapşırmasından, hıçkırığından ... ay hasta mı ay noldu niye böyle vs. tedirgin oluyordum ve bağışıklık sistemi düşük çıktı kan tahlilinde.

Kullanılmıyor

Hayvansever
Sokaktan ilk alındıgında degerlerin vs düsük olması cok normal zaman ıcınde evde bakımla düzelecek hepsi rahat olun :) 1.5 aylık cok kücük de degil aslında kendi ihtiyaclarını karsılayabilir artık.Kum alıskanlıgı vardır sadece ögretmeniz gerekir ya da direk kendisi de gidebilir kuma belli olmuyor ama en güzeli yasayıp ögrenmek endiseli olmayın yavru dönemin keyfini sürmeye bakın :) güzel ömürlü olsun insallah minik

CerenSSZ

Hayvansever
Kedi Dostu
Sokaktan ilk alındıgında degerlerin vs düsük olması cok normal zaman ıcınde evde bakımla düzelecek hepsi rahat olun :) 1.5 aylık cok kücük de degil aslında kendi ihtiyaclarını karsılayabilir artık.Kum alıskanlıgı vardır sadece ögretmeniz gerekir ya da direk kendisi de gidebilir kuma belli olmuyor ama en güzeli yasayıp ögrenmek endiseli olmayın yavru dönemin keyfini sürmeye bakın :) güzel ömürlü olsun insallah minik
Çok teşekkür ederim :) Kuma gidiyor mamasını güzel yiyor suyunu içiyor vitamin veriyorum zorla yiyor :D iç parazit aşısını yaptırdım dış parazit damlasını yaptılar derken karma aşı için gittim ama öncesinde kanına bakıp değerleri düşük diyip Zylexis iğnesinin ilk dozunu vurdular ve eve gldiğimizden beri uyuyor :( halsiz , kucağımıza alınca ciyaklıyor

Kullanılmıyor

Hayvansever
ası belki agır gelmistir biraz kendi haline bırakmak en güzeli tabiki gözlemeyi de ihmal etmeden :) 1-2 gün daha devam ederse tekrar hekim kontrolü şart

CerenSSZ

Hayvansever
Kedi Dostu
Perşembe 2.dozu vurulacakmış :( umarım daha da ağır gelmez. Teşekkürler

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Bağışıklığını güçlendirmek için probiyotik takviyesi ve sakatat tavsiye edebilirim. Aynı zamanda kaliteli mamalar da çabuk toparlamasına yardımcı olur. Soğuk yerlerde fazla kalmasına izin vermeyin. Aşılarını olduktan sonra yavaş yavaş kendini toparlayacaktır. Merak ettiğiniz her şey için çekinmeden başlık açabilirsiniz. Kedinizi "Kedini Tanıt" bölümünde görmeyi de çok isteriz. :)

CerenSSZ

Hayvansever
Kedi Dostu
Bağışıklığını güçlendirmek için probiyotik takviyesi ve sakatat tavsiye edebilirim. Aynı zamanda kaliteli mamalar da çabuk toparlamasına yardımcı olur. Soğuk yerlerde fazla kalmasına izin vermeyin. Aşılarını olduktan sonra yavaş yavaş kendini toparlayacaktır. Merak ettiğiniz her şey için çekinmeden başlık açabilirsiniz. Kedinizi "Kedini Tanıt" bölümünde görmeyi de çok isteriz. :)
Bonacibo yavru kedi mamasını yiyor severek tabii bugün biraz zorla yedi, vitamin maltı veriyorum. Vurdukları ilaçta bağışıklık güçlendiriciymiş o bitsin takviyelere başlıcam teşekkürler. Patileri de hafif sıcak normaldir değil mi?

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Çok sıcak olmadığı sürece sorun etmeyin :) Kedilerin vücut ısıları bizim vücut ısımızdan biraz daha sıcak olur. Aşı sonrası hafif ateş görülebilir.

CerenSSZ

Hayvansever
Kedi Dostu
Çok sıcak olmadığı sürece sorun etmeyin :) Kedilerin vücut ısıları bizim vücut ısımızdan biraz daha sıcak olur. Aşı sonrası hafif ateş görülebilir.
Anladım teşekkür ederim :) hırıldıyor korkuyorum hapşırıyor korkuyorum :( tabii biraz pimpirikli olduğumdan her şeye endişeleniyorum :(

Mnemosynes

Hayvansever
Kedi Dostu
Sokakta kalmış 1.5 aylık bir kediyi sahiplendim ve her türlü yardımlarınızı bekliyorum :( Hapşırmasından, hıçkırığından ... ay hasta mı ay noldu niye böyle vs. tedirgin oluyordum ve bağışıklık sistemi düşük çıktı kan tahlilinde.

Bir can kurtarmış ve kendinize de bir yoldaş edinmişsiniz. Beraberliğiniz daim olsun. Kedi anneleri arasına hoş geldiniz. 😻

Zaman zaman türlü yaramazlıklarına kızıp, sonra dayanamayıp içinize sokmak istercesine sarılıp öpeceksiniz. Ama hayatınızda aldığınız en doğru kararlardan biri olacak hep. Umarım sağlığına da kavuşup bir an önce toparlar minik Çakıl.

Son düzenleme:

CerenSSZ

Hayvansever
Kedi Dostu
Bir can kurtarmış ve kendinize de bir yoldaş edinmişsiniz. Beraberliğiniz daim olsun. Kedi anneleri arasına hoş geldiniz. 😻

Zaman zaman türlü yaramazlıklarına kızıp, sonra dayanamayıp içinize sokmak istercesine sarılıp öpeceksiniz. Ama hayatınızda aldığınız en doğru kararlardan biri olacak hep. Umarım sağlığına da kavuşup bir an önce toparlak minik Çakıl.
Umarım :) çok teşekkürler 😻