Daha Fazla Hayvan Sever İçin

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

petdestek

Hayvansever
Tavsan Dostu
Merhaba değerli hayvan severler, @Tevfik hocamın da izni olursa tüm forum arkadaşlardan hayvanlar.net i paylaşmalarını rica ediyorum daha fazla üye ve hayvan sever kişilere ulaşabilmek için. Facebook, twitter, instagram ve whatsapp üzerinden arkadaşlarınıza forumun linkini yollayarak foruma daha fazla kişinin gelmesini sağlayabiliriz.

Teşekkürler

Gizem

Hayvansever
Kedi Dostu
kesinlikle katılıyorum paylaşılması şart, ben ikinci yarışamaya bu nedenle katılamıyorum. maalesef sosyal medya hesabı kullanmıyorum bu nedenle katılım sağlayamadım ama sizinde dediğiniz gibi sosyal hesap kullanan kişiler bence de destek olmaları gerekiyor bu siteye

petdestek

Hayvansever
Tavsan Dostu
kesinlikle katılıyorum paylaşılması şart, ben ikinci yarışamaya bu nedenle katılamıyorum. maalesef sosyal medya hesabı kullanmıyorum bu nedenle katılım sağlayamadım ama sizinde dediğiniz gibi sosyal hesap kullanan kişiler bence de destek olmaları gerekiyor bu siteye
Kendi web sitelerimde banner reklam olarak paylşaım yapacağım @Tevfik bey 300*250 boyutunda banner iletirseniz. Wikiegitim.com odevim.org ve edebiyatim.net de paylaşayım sosyal medya hesaplarında da paylaşmaya başladım.

destanhbf

Hayvansever
bende birazdan bildiğim hayvan sahiplendirme sitelerinde paylaşımda bulunacağım.

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Sevgili dostlarım, kardeşlerim çok teşekkür ederim desteklerinizden dolayı. Biz olduğumuz zaman çok fazla şey kazanmışız demektir. Emeğinize, yüreğinize sağlık çok teşekkür ederim.