Cücüklerin annesi

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Seda

Hayvansever
Kedi Dostu
Merhaba arkadaslar adim Seda evde 5 sokakta 25 (fazlasi vardir sanirim) cucuge annelik yapiyorum omrum oldukca da devam edecegim. Rahatsizlik gecirdigim icin evdeyim ve tum vaktimi canlara harciyorum. Simdilik bu kadar:)

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@Seda hanım öncelikle hoş geldiniz, sefalar getirdiniz. Cücüklerinizle mutlu bir yaşamı olabildiğince uzun yaşamanızı diliyorum :) Rahatsızlık durumunuza üzüldüm, çok geçmiş olsun umarım en kısa sürede kendinizi çok daha iyi toparlarsınız.

Bugün cümlelerimde biraz saçmalık olabilir lütfen kusura bakmayın, yaklaşık 3 gündür uyuyamıyorum hastalıktan dolayı burunlarım hep tıkalı, o nedenle mantıksız cümle kurursam kusura bakmayın lütfen.

Seda

Hayvansever
Kedi Dostu
Oncelikle tesekkurler ve cok gecmis olsun.

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Oncelikle tesekkurler ve cok gecmis olsun.

Çok teşekkür ederim. 2019 yılı bana hastalık getirdi diyebilirim. Yeni yıla girdiğimizin sahabı hastalandım, hâlen çekiyorum.

Bu arada cücükleri merak ediyorum. Eğer göstermek isterseniz "Kedini Tanıt" bölümünde yayınlayabilirsiniz :)

Seda

Hayvansever
Kedi Dostu
Bahcedekileri fotolamam lazim evdeki 2 kizimi attim 4 yavrumu da atarim yarin

destanhbf

Hayvansever
Merhaba arkadaslar adim Seda evde 5 sokakta 25 (fazlasi vardir sanirim) cucuge annelik yapiyorum omrum oldukca da devam edecegim. Rahatsizlik gecirdigim icin evdeyim ve tum vaktimi canlara harciyorum. Simdilik bu kadar:)
seda hanım tekrardan hoşgeldiniz. cücüklerim tabiriniz çok samimi :D eminim her biri birbirinden güzeldir. hastalığınız nedir bilmiyorum ama çok geçmiş olsun. umarım çabucak iyileşir cücüklerinizin başına geçersiniz :)

Seda

Hayvansever
Kedi Dostu
Valla surunsem de baslarindayim merak etmeyin

Gizem

Hayvansever
Kedi Dostu
@Seda sizi muhteşem buldum :) o kadar cücüklerin başının altından kalkabiliyorsanız gerçekten sizi tüm kalbimle tebrik ediyorum emeğinize sağlık

Seda

Hayvansever
Kedi Dostu
İstedigin zzaman gel gizem cucuk sev hrpsi yemelikkkkk

Gizem

Hayvansever
Kedi Dostu
sanırım istanbul kartaldasınız? eğer yolum düşerse gelmeden önce mutlaka sizinle iletişime geçerim :)

Gizem

Hayvansever
Kedi Dostu
çok teşekkür ederim işte 🐾 dostu, kardeşliği, arkadaşlığı ama şimdi uyumam gerekiyor :(

çok memnun oldum tanıdığıma sizi, hoşçakalın iyi geceler👼