Cremio muhabbet kuşu

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Kemal tunç

Hayvansever
Kus Dostu
Muhabbet kuşu cremio 6 aylık bazen bakıyorum hareketli üst üste bazende sabit bir yere bakıyor veya kafasin içine çekiyor tüyünü kabartıyor ara ara yapıyor bunu yeme icmede ucmada sorun yok sebebi nedir ne yapmam lazım ?

Köfteninannesi

Hayvansever
Kus Dostu
Irkları fark etmeksizin bu canların günlük 10-12 saat uyumaya ihtiyaçları vardır. Ayrıca ilgi ve sevgi yeterince gösterebiliyor musunuz? Oyuncakları var mı mesela? Canları sıkılınca da sabit dururlar, ki çabuk sıkılırlar. Sürekli ilgilenmek, hareketli müzikler açmak ve farklı oyuncak ve oyun alanı olursa daha mutlu olacaktır. Nasıl bir beslenme şekli var? Sadece yem ve su mu yoksa doğal takviyelerle ek besin veriyor musunuz? Kendini kabartması nasıl? Hasta gibi mi? Özellikle kabarmış halinin net bir resmini, hatta videosunu ve beyaz peçetede birkaç dışkı resmi eklerseniz yardımcı olurlar size. Dilerim can sıkıntısıdır hasta değildir.

Kemal tunç

Hayvansever
Kus Dostu
Irkları fark etmeksizin bu canların günlük 10-12 saat uyumaya ihtiyaçları vardır. Ayrıca ilgi ve sevgi yeterince gösterebiliyor musunuz? Oyuncakları var mı mesela? Canları sıkılınca da sabit dururlar, ki çabuk sıkılırlar. Sürekli ilgilenmek, hareketli müzikler açmak ve farklı oyuncak ve oyun alanı olursa daha mutlu olacaktır. Nasıl bir beslenme şekli var? Sadece yem ve su mu yoksa doğal takviyelerle ek besin veriyor musunuz? Kendini kabartması nasıl? Hasta gibi mi? Özellikle kabarmış halinin net bir resmini, hatta videosunu ve beyaz peçetede birkaç dışkı resmi eklerseniz yardımcı olurlar size. Dilerim can sıkıntısıdır hasta değildir.
Oyuncakları var çalışmıyorum sürekli uğraşıyorum saten de yem su hariç yeşilik vs yumurta falnda veriyorum hasta bir durum görmüyorum kendin içe gelip kabarıyor şöyle bir sorun var resim video yüklemiyorum anlamadım yapamıyorum TELELFON izin vermiyor teşekür ederim ☺️

Köfteninannesi

Hayvansever
Kus Dostu
Bu bilgilerle daha fazla söylenecek bir şey yok. Hasta olduğunu düşünmüyorsanız hasta değildir o halde.