Çingene'nin günlüğü 😻

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Misgene07

Hayvansever
300
Çingene kızımı sokaktan sahiplendim. Sahiplenmeden önce onu ilk gördüğümde yavruları vardı. Bu yavruların 3 ünü sahiplendirdik 2 sini panleukopeniden kaybettik kurtaramadık. Hepsinin ufak tefek engelleri vardı yavruların. Bu durum bizi çok üzdü. Çingene çok yaşlı ve doğurgan bir o kadar da yumuşak huylu anaç bir kedi. Resimde de gördüğünüz gibi yavrular doymadan kendisi doymaz. Mükemmel bir annedir güzel kızım. Kısırlaştırmak için yavruların sütten kesilmesini bekledik ama o her seferinde bizden daha hızlı çıktı ve tekrar hamile kaldı. Çingenemizi hamile iken sahiplendik. 1 yıldır bizimle yaşıyor. Bu günlük eski bir günlük ama postun ilk başlığı bizden gelsin dedik 😊 Burası Çingene'nin günlüğü. Ben de bu günlüğü tutacak olan annesi. 🐾

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Maşallah çingeneye çok güzel bir kedi ve yavruları da bir o kadar güzeller. Emeğinize, yüreğinize sağlık çok güzel işler yapıyorsunuz gerçekten ben çok mutlu oluyorum böyle şeyler gördüğüm vakit.

Misgene07

Hayvansever
Maşallah çingeneye çok güzel bir kedi ve yavruları da bir o kadar güzeller. Emeğinize, yüreğinize sağlık çok güzel işler yapıyorsunuz gerçekten ben çok mutlu oluyorum böyle şeyler gördüğüm vakit.
Çok teşekkür ederiz biz de siz gibi güzel insanların toplandığı bu platformda yer almaktan çok mutluyuz. İnşallah her can Çingenemiz kadar şanslı olur 😻

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@Misgene07, sizin kediler o kadar muhteşem bakılıyor ki, bazen insan sorgulamıyor değil neden bu aile de kedi değilim diye :)

Misgene07

Hayvansever
@Misgene07, sizin kediler o kadar muhteşem bakılıyor ki, bazen insan sorgulamıyor değil neden bu aile de kedi değilim diye :)
Hahahahaha 😂 gerçekten güldüm şu An. Çok teşekkür ederiz tevfik kardeşim benim yüreğin yeter. Sen gel biz seni de besleriz,mangala gideriz dim çayına. Bizim ufakliklari da görürsün 😊

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@Misgene07, inan şu sıralar diyetteyim, muhteşem fikir gibi geldi. Direk mangal kelimesini duyunca elim ayağım titremedi değil hani :)