Chihuahua köpek cinsi sahiplenme

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Minik Tavşi

Hayvansever
Kus Dostu
Arkadaşlar daha öncede buraya yazmıştım köpek istiyorum ama korkuyorum büyük ırktan bı sokak köpeği var büyük ırk evimin önünde onu besliyorum hergun ama mamasını önüne koyup kaçıyorum birşeyde yapmiyo ama elimde deil.küçük ırktan da chihuahua cinsi bir köpek var ona hastayım burada besleyen varmı bakımı nasıl sahiplenmek istedim ama hiç biryerde ücretsiz bulamadım cins olduğu için sizce öneriniz nedir

Arndiol

Hayvansever
Kedi Dostu
5 yaş üstü olanlara sosyal medyada denk gelişmişliğim var ama bulman çok zor.
Sizin niyetiniz iyi ancak başkasından bedavaya alan kişi 1 Hafta sonra ücretli satıyor , bu nedenle bazı insanlar istemese de ücretli sahiplendirmek zorunda kalıyor.

Konu burada daha uygun olacak , taşınmıştır.

Minik Tavşi

Hayvansever
Kus Dostu
Haklısınız bı ara pomeranian alacaktık baktık ücretsiz iyi biri dedik inandık tam sahiplencez önden pet nakil parası istedi şüphelendik sonra başka sayfalarda gördük hep dolandırmışlar herkesi

Arndiol

Hayvansever
Kedi Dostu
Haklısınız bı ara pomeranian alacaktık baktık ücretsiz iyi biri dedik inandık tam sahiplencez önden pet nakil parası istedi şüphelendik sonra başka sayfalarda gördük hep dolandırmışlar herkesi
O tür durumlarda pet nakil i kendiniz ayarlayacaginizi belirtin, zaten niyetini.belli eder.

Elbet herkesin içine dokunan bir tür vardır bunu yanlış bulmuyorum ancak sosyal medyada küçük ırk bir sürü köpek oluyor.
Onlara da bakabilirsiniz ücretsiz çok fazla denk geldim