Pomeranian Boo

Cemgineer ve Poro'dan Merhaba o/

1180x200 Reklam Alanı

Cemgineer

Hayvansever
Kedi Dostu
Katılım
29 Eki 2019
Mesajlar
27
Tepkime puanı
20
Puanları
3
Konum
Çorlu/Tekirdağ
Hepinize merhaba,

İsmim Cem Yılmaz. Tekirdağ/Çorlu'da yaşıyorum, 27 yaşında bir Çevre Mühendisiyim. Tevfik Bey'in vasıtası ile burayı öğrendim :) Günde bir kez de olsa girip mesajlara bakmaya çalışıyorum. Küçük yaşlardan beri balık ve kuş beslemiş olsam da, asıl sevdam kedilere karşıydı. Nitekim 2016 Aralık ayında bir yavruyu ölümden kurtardık ancak 3 hafta kadar kendisine ev bulunamayınca ben sahip çıkmıştım. Maru ismini verdiğim yavruyu maalesef FIP nedeniyle kaybettim.

Bir daha o psikolojiyi kaldırabilir miyim diye düşünürken 2019 Mayıs'ta düşüncelerine önem verdiğim birçok insanın yönlendirmesiyle yeni bir yavruya yuvamı açtım. İsmi Poro. İlk geldiğinde dişi olduğunu söylemişlerdi ama erkek çıktı :D Şimdilik mutlu mesut yaşıyoruz.

Hepinizi tanıdığıma çok memnun oldum, böyle bir sitede bulunup; paylaşımlarıyla emek veren herkese de ayrıca teşekkürü borç bilirim. Bi' tanesiniz ❤

Poro1.jpg
Poro2.jpg
 

Ekli dosyalar

  • Poro2.jpg
    Poro2.jpg
    260 KB · Görüntüleme: 204

Tevfik

Yönetici
Kedi Dostu
Katılım
4 Mar 2019
Mesajlar
2,819
Çözümler
12
Tepkime puanı
1,904
Puanları
113
Konum
Türkiye
@Cemgineer, hocam hoş geldiniz sefalar getirdiniz maşallah Dünyalar güzeli bir kediye sahipsiniz mutluluğunuz hep daim olsun😻🙏🏻 Destek mesajı açabilir, destek mesajlarına yazabilir veya bilgi paylaşabilirsiniz dilediğiniz gibi davranabilirsiniz. Poro ve siz yeniden hoş geldiniz :)
 

Benzer konular