Cemgineer ve Poro'dan Merhaba o/

Cemgineer

Kullanıcı
Katılım
29 Eki 2019
Mesajlar
15
Tepkime puanı
7
Puanları
3
Konum
Çorlu/Tekirdağ

Hepinize merhaba,

İsmim Cem Yılmaz. Tekirdağ/Çorlu'da yaşıyorum, 27 yaşında bir Çevre Mühendisiyim. Tevfik Bey'in vasıtası ile burayı öğrendim :) Günde bir kez de olsa girip mesajlara bakmaya çalışıyorum. Küçük yaşlardan beri balık ve kuş beslemiş olsam da, asıl sevdam kedilere karşıydı. Nitekim 2016 Aralık ayında bir yavruyu ölümden kurtardık ancak 3 hafta kadar kendisine ev bulunamayınca ben sahip çıkmıştım. Maru ismini verdiğim yavruyu maalesef FIP nedeniyle kaybettim.

Bir daha o psikolojiyi kaldırabilir miyim diye düşünürken 2019 Mayıs'ta düşüncelerine önem verdiğim birçok insanın yönlendirmesiyle yeni bir yavruya yuvamı açtım. İsmi Poro. İlk geldiğinde dişi olduğunu söylemişlerdi ama erkek çıktı :D Şimdilik mutlu mesut yaşıyoruz.

Hepinizi tanıdığıma çok memnun oldum, böyle bir sitede bulunup; paylaşımlarıyla emek veren herkese de ayrıca teşekkürü borç bilirim. Bi' tanesiniz ❤

Poro1.jpg
Poro2.jpg
 

Ekli dosyalarTevfik

Yönetici
Katılım
4 Mar 2019
Mesajlar
1,728
Tepkime puanı
1,241
Puanları
113
Konum
Türkiye
@Cemgineer, hocam hoş geldiniz sefalar getirdiniz maşallah Dünyalar güzeli bir kediye sahipsiniz mutluluğunuz hep daim olsun😻🙏🏻 Destek mesajı açabilir, destek mesajlarına yazabilir veya bilgi paylaşabilirsiniz dilediğiniz gibi davranabilirsiniz. Poro ve siz yeniden hoş geldiniz :)