Çekilişi Sevdiklerimle Paylaşıyorum

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Begüm

Hayvansever
Kedi Dostu
Ama gelen olmuyor pek sanırım 😔 çok güzel bir hediye ve gerçekten bu canları düşünerek hazırlanan bir hediye, açıkçası katılım neden bu kadar az anlamış değilim🤔

Siteye destek olmak amaçlı durumumda paylaştım, samimi olduğum insanlara gönderdim fakat katılmamaları beni üzdü. Eğer görürlerse bu yazımı kusura bakmasınlar artık :)

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Desteklerinizden dolayı çok teşekkür ederim @Begüm hanım, sosyal ağlarda sponsorlu reklamlarımızı da çıktık. Katılan olur veya olmaz kendilerinin bilecekleri bir durum, saygı duymamız gerekiyor. En iyisini yapabilmek adına elimden gelen her şeyi yapmaya çalışıyoruz.

Aksoy38

Hayvansever
Kedi Dostu
Çünkü maalesef günümüzde sosyal media diğer ağların önüne geçti olamamış gereken bir durum forum siteleri olarak sabredip daha çok proje üretip algıları değiştirmeliyiz sadece çekiliş için değil insanların buradaki ortamı sevmesi ve kalıcı olmaları için çalışmalıyız

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@Aksoy38, kesinlikle. Site içeriğimize dikkat ettiyseniz diğer forum sistemlerinden alternatif olarak daha gelişmiş ve daha profesyonel bir biçimde tasarlanmıştır. Elimizden geleni yapıyoruz ama umarım insanlar sosyal medyaların dışında buranında kıymetini bilirler :) forum sitelerinde olan samimiyet daha içten ve daha güzel/özel olduğunu düşünüyorum.

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@Fuzuli, sırf mesaj atmak için attığınızdan dolayı 2 gün ceza aldınız. 2 gün sonra geldiğinizde umarım daha mantıklı ve güzel yorumlarda bulunursunuz!