Çekiliş Bittikten Sonra Yeni Bir Yarışma Daha Yapalım Mı?

Hangi Hayvan İçin Mama Yarışması Düzenleyelim?

• Kedi Maması Olsun

Oy: 9 69.2%
  • Köpek Maması Olsun

Oy: 4 30.8%

• Kullanılan toplam oy
    13
  • Anket kapatılmış .
Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Merhabalar, sitemiz üzerinde olan ProPlan markalı kedi maması çekilişimiz bittikten sonra hemen ardına bir çekiliş daha yapalım mı?

Bu sefer ağırlığımız sokaktaki hayvanlar için olsun istiyorum. Bu konuda sizi anket'e çağırıyorum. Sokaktaki kediler için mi mama verelim? Sokaktaki köpekler için mi? Lütfen anket'e oy verip değerli yorumlarınızı esirgemeyin.

Anket'in sonuçları, ProPlan kedi maması çekilişinin bitişine kadar olacaktır.

destanhbf

Hayvansever
Merhabalar, sitemiz üzerinde olan ProPlan markalı kedi maması çekilişimiz bittikten sonra hemen ardına bir çekiliş daha yapalım mı?

Bu sefer ağırlığımız sokaktaki hayvanlar için olsun istiyorum. Bu konuda sizi anket'e çağırıyorum. Sokaktaki kediler için mi mama verelim? Sokaktaki köpekler için mi? Lütfen anket'e oy verip değerli yorumlarınızı esirgemeyin.

Anket'in sonuçları, ProPlan kedi maması çekilişinin bitişine kadar olacaktır.
sokak canları için hangisi olursa olsun bence farketmez. kediside köpeğide bizim canlarımız. mart mevsimi henuz geldiği için kediler çok aktif ve bi çoğu mevsımler sert geçmediği için çoktan çiftleşme dönemini yaşadılar. hamile kedi sayısı oldukça fazla bi sonrakini sokak kedileri için olsun derim. anne adayı olan sokak kedilerinin mama bulmaları zorlaşıyor. emzirme dönemlerinde yavrularından çok ayrı kalmaları da doğru olmadığı için benim oyum------>[PİSİCİKLERDEN] yana :)

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
sokak canları için hangisi olursa olsun bence farketmez. kediside köpeğide bizim canlarımız. mart mevsimi henuz geldiği için kediler çok aktif ve bi çoğu mevsımler sert geçmediği için çoktan çiftleşme dönemini yaşadılar. hamile kedi sayısı oldukça fazla bi sonrakini sokak kedileri için olsun derim. anne adayı olan sokak kedilerinin mama bulmaları zorlaşıyor. emzirme dönemlerinde yavrularından çok ayrı kalmaları da doğru olmadığı için benim oyum------>[PİSİCİKLERDEN] yana :)

Mantıklı düşünüyorsunuz hocam, ama işte eşitlik olsun diye anket'e sunmak istedim. Sponsorumuz var, kendisi sağ olsun dilediğinizi seçebilirsiniz diyor. Bende üyelerimize sormanın en mantıklı karar olduğu kanısına vardım :)

destanhbf

Hayvansever
anket yapılması bir çok bireyin olduğu ortamda makul olanıdır. tabi ki de sonuç ne çıkarsa çıksın saygı duyarız. neticede kedi de köpek de kuşta bu yardımlara muhtaç kalıyor. sponsora teşekkür ederiz. gönlü yüce hareket ettiği için. ve candan veren misliyle kazansın inşallah. :)

Miela

Hayvansever
Kedi Dostu
Mart olduğu için bende kedi maması dedim ama benim içinde hangisi olduğu farketmez düşünce güzel.

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@Miela sizin dileklerinize göre hareket edeceğim, daha sonra çekiliş bittikten sonra kedi maması çekilişi yapıyorsak eğer? Diğer hafta köpek maması çekilişi yapacağız tam anlamıyla sırayla gitmeyi planlıyorum düzene sokup :)

Ali

Hayvansever
Kopek Dostu
Hepsi için gerekli ancak ben de şu an için kediler olarak oy kullanıyorum.

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Şu an 5 kedi, 2 köpek maması için oy kullanılmış. Çoğunluk ne ise onu göstereceğim.

Gizem

Hayvansever
Kedi Dostu
bende doğumlarından dolayı kedi maması seçeneğini seçtim, çünkü bayağı ihtiyaçları var kedilerin bu dönemlerde. bu çekilişten sonra köpek maması çekilişi yapabilirsiniz o şekilde güzel olur, bu düşüncenizi beğendim.

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@puffy bu çekilişten sonra haftalık olarak bir kedi, bir köpek maması hediye ederek gideceğiz. Haksızlık olmaması adına bu şekilde ilerleyeceğiz. İlerleyen zamanlarda çekilişlerimizi 4 gün, 2 gün ve her güne düşürebilme durumumuz çok yüksek.

destanhbf

Hayvansever
@Miela sizin dileklerinize göre hareket edeceğim, daha sonra çekiliş bittikten sonra kedi maması çekilişi yapıyorsak eğer? Diğer hafta köpek maması çekilişi yapacağız tam anlamıyla sırayla gitmeyi planlıyorum düzene sokup :)
bu da iyi bir fikir hocam. kedi köpek şeklinde sıraya konulması iyidir.

destanhbf

Hayvansever
bende doğumlarından dolayı kedi maması seçeneğini seçtim, çünkü bayağı ihtiyaçları var kedilerin bu dönemlerde. bu çekilişten sonra köpek maması çekilişi yapabilirsiniz o şekilde güzel olur, bu düşüncenizi beğendim.
düşüncenizle beni desteklediğiniz için teşekkür ederim gizem hanım. aynı kanıdayım bende. çok değil 1 ay içinde ortalık bebek kediler ile dolacak. anne kedi bebekleri besleyebilmek adına yemek bulmak zorunda kalacak ve yavrularını tek bıraktığı her an tehlike büyük. bu sebepten ötürü bu konuda size de teşekkürler. devamındaki haftalarda sıra usülü olması çok mantıklı olacaktır bence de

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...