Çekiliş Bittikten Sonra Yeni Bir Yarışma Daha Yapalım Mı?

Hangi Hayvan İçin Mama Yarışması Düzenleyelim?

• Kedi Maması Olsun

Oy: 9 69.2%
  • Köpek Maması Olsun

Oy: 4 30.8%

• Kullanılan toplam oy
    13
  • Anket kapatılmış .
Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

destanhbf

Hayvansever
Kedi veya köpek fark etmez tabi ancak bu kez de köpek olursa onlarında gönülleri olur.
şimdi öncelikle aramıza hoş geldiniz hocam. bu sefer köpek olsun gönülleri olsun demişsiniz. lakin henüz bu yapılan ilk çekiliş açılış özel çekiliş ti. devamındaki hafta olacak çekiliş ise asıl çekilişlerin başlangıcı olacak bildiğim kadarıyla. o çekiliş kedilere sonraki hafta olacak çekiliş ise köpeklere olacak şekilde düzenlemiş @Tevfik hocam sağolsun.

destanhbf

Hayvansever
@puffy bu çekilişten sonra haftalık olarak bir kedi, bir köpek maması hediye ederek gideceğiz. Haksızlık olmaması adına bu şekilde ilerleyeceğiz. İlerleyen zamanlarda çekilişlerimizi 4 gün, 2 gün ve her güne düşürebilme durumumuz çok yüksek.
hocam dün sağlık sebebiyle pek iştirak edemedik. yorumunuzu okudum çok güzel bir haber vermişsiniz. inşallah her gün çekiliş yaptığımız günlerde gelir. birde bakıyorum 1 gün yokluğumda forum +50 üye daha almış. bu çok güzel bir gelişme. :D tebrikler darısı binlere yüz binlere.

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Değerli hayvansever dostlarım anket sonucunu sizlerle paylaşıyorum.

Anketimize 9 hayvansever kedi mamasını işaretlerken, 4 hayvansever ise köpek mamasını işaretlemiştir.

Konuyu kapatıyorum ve her hafta şu şekilde ilerlenecektir. Haftanın bir günü kedi maması çekilişi yapılacaksa, diğer hafta köpek maması çekilişi yapılacaktır. Bu şekilde devam edilecektir çekilişlerimiz, anket'e oy veren kullanıcılarımıza teşekkür ederiz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...