Çekiç ile Kedinin Kafasını Kurtarıyorlar!

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Merhaba değerli hayvansever dostlar, facebook üzerinde yer alan hayvanlar sayfamıza editörlerimiz tarafından yüklenen videoyu sizlerle paylaşmak istedim.

Konuşmalarından anladığım kadarıyla bu kişiler sanırım Azeriler, yanılıyor da olabilirim. Kedinin kafası bir kavanoz'un içerisinde sıkışmış kalmış vaziyette kalıyor. Video içerisinde güzel insanlar da çok küçük dokunuşlar ile kediyi ölmekten kurtarıyorlar. Videoyu sonuna kadar izlediğiniz vakit insanları gerçekten tebrik edeceksiniz.

Miela

Hayvansever
Kedi Dostu
Bazı insanlar iyi ki varlar...

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@Miela, insan böyle insanları gördüğü vakit oldukça mutlu oluyor, ben çok seviniyorum böyle insanların olmasına. Ne kadar dikkat ediyorlar, sayfaya bu başlıkla koymuşlar ilk gördüğüm vakit acaba şiddet mi diye düşündüm ama çok şükür bir güzellik görebildim :)

Miela

Hayvansever
Kedi Dostu
@Miela, insan böyle insanları gördüğü vakit oldukça mutlu oluyor, ben çok seviniyorum böyle insanların olmasına. Ne kadar dikkat ediyorlar, sayfaya bu başlıkla koymuşlar ilk gördüğüm vakit acaba şiddet mi diye düşündüm ama çok şükür bir güzellik görebildim :)
Bende öyle ama maalesef sayıları az. Öyle alışmışız ki şiddet haberlerine bu görüntüler içimizi ısıtıyor ve insanlığın ölmediğini hatırlamamızı sağlıyor. Çoğalmaları dileğiyle. Minik yaramazda şanslıymış ki iyi insanlarla karşılaşmış hayattaki şansı hep böyle gider umarım.

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@Miela aslında durumun özeti bu şekilde biliyor musunuz? İnsanlar şiddet videolarını izledikçe bilinç altlarına kötülük yerleşiyor, yer ediyor... böyle insanların içlerini ısıtacak videolar, projelere imza atmalı insanlar (biz atacağız yakın zaman içerisinde) :)

destanhbf

Hayvansever
@Miela aslında durumun özeti bu şekilde biliyor musunuz? İnsanlar şiddet videolarını izledikçe bilinç altlarına kötülük yerleşiyor, yer ediyor... böyle insanların içlerini ısıtacak videolar, projelere imza atmalı insanlar (biz atacağız yakın zaman içerisinde) :)
çok yakında :D

destanhbf

Hayvansever
dünya halen dönmeye devam ediyorsa işte böyle güzel insanların hatırına dönüyor.

Gizem

Hayvansever
Kedi Dostu
videoyu izlemeden önce insanda bir ön yargı oluşuyor diyebilirim fakat izledikten sonra ise ön yargı tamamen yıkılıp yerine mutluluktan dolan gözlere bırakıyor, çok güzel bir işe vesile olmuş bu insanlar ellerine sağlık fazlasıyla duygulandım desem yeridir :(