Careffoursa Evcil Hayvan İndiriminden Ne Alınabilir?

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Careffoursa'nın pet shop içeriği Migros'a göre daha zengin ancak alınabilecek mamalar çok daha kısıtlı. İçeriği hazırlarken oldukça zorlandığımı söyleyebilirim. Bırakın kendi evcil hayvanınızı, sokak hayvanlarını beslemeye bile çıkamayacağınız birçok mama markası var.

1. FELİX YAŞ KEDİ MAMASI
İçeriğinde %11,5 protein bulunuyor. İçeriğindeki et sayısı arttırılabilir ve bahsi geçen şeker tariften çıkarılsa çok daha kaliteli bir mama olabilirdi.
1570050131877.png

2. Brit Yaş Kedi Maması

İçeriğinde %8,5 protein bulunuyor. Protein seviyesi pek yüksek olmasa da içeriğinde bulunan vitaminler sebebiyle aşırıya kaçmamak şartıyla verilebilir.
1570050496668.png

3. KEDİ OTU

Kedilerin sindirim sistemine yararlı ve ihtiyacı olduklarında alması gereken bir besin olan kedi otunu indirimden yararlanarak alabilirsiniz :)
1570050724496.png

4. WHISKAS YAŞ KEDİ MAMASI
İçeriğinde %12.5 protein bulunuyor. Felix mama ile benzerlik gösteriyor. Sanılanın aksine Whiskas yaş mamanın içeriğinde tuz kullanılmıyor yalnızca az miktarda şeker kullanılıyor :)
1570051642707.png

5. JUNGLE TAVŞAN YEMİ
Hem ucuz hem de yüksek lifli içeriği sebebiyle jungle mama tercih edilebilir bir mamadır.
1570051729585.png

Maalesef Careffoursa indiriminde alınabilecek mamalar çok az. Migros indiriminde adını geçirdiğim markaların adını yeniden geçirmemeye çalıştım.
Yazmadığım markalar kullanılmaması gereken, kullanılırsa birçok soruna yol açabilecek markalardır. Çok fazla olduğu için hepsini yazmak istemedim.

Banu Zorluoğlu

Hayvansever
Kedi Dostu
Çok güzel bir konuya değinmişsiniz, çok beğendim. Migros konusunu da gördüm onuda inceleyeceğim, hiç olmazsa kafamıza göre mama almamış oluruz diye düşünüyorum. Siz çok güzel bir konuya değinmişsiniz emeğinize sağlık

Miela

Hayvansever
Kedi Dostu
Bu konular en yukarı sabitlenmeli çok yararlı olmuş gerçekten ama keşke daha önce görseydim ve faydalansaydım.

efealtınoluk

Hayvansever
Kedi Dostu
evcil dostlarım için Careffoursa dan alışveriş yapmıyorum çünkü fiyatlar çok yüksek. İnternetteki kampanyaları takip etmenizi öneririm.