Cardiac Mama

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Ron

Hayvansever
Kedi Dostu
Kedime bugun kalp rahatsızlığı teşhisi konuldu. Cardiac mama kullanması gerekiyor denildi. Hem icerik olarak hem de tedarik problemlerinden dolayı içim hiç rahat değil. Cardiac mama kullanmak zorunda mıyım? Yoksa alternatif mamalar kullanabilir miyim? Acana orijen vs. Herhangi bir marka. Yani mamada istediğimiz degerler ne olabilir? Veteriner anlaşmalı olduğu mamayi oneriyor olabilir mi? Bunun gibi sorular var kafamda. Bilgisi olan arkadaşlar yazabilirse sevinirim.

aselhan

Hayvansever
Kus Dostu
Kardiyak mama hiç duymamıştım ama şimdi baktım siz sorunca Farmina'nın Vet Life serisinde varmış; Farmina Pet Foods - KEDİNİZ İÇİN - FARMINA VET LIFE KEDİ MAMASI - CARDIAC Sodyum ve fosfor değerleri normal mamalardan daha düşük tutulmuş kalp sağlığı için, ama bu mamalar veteriner kontrolünde kullanılıp kliniklerde satılıyor diye biliyorum, hekiminiz kullanmanız gerektiğini söyledi ise kullanın derim ama belki başka bir kliniğe daha gidip fikir alabilirsiniz önerdiği başka bir marka mama ya da takviye/ilaç olursa da ona göre kullanırsınız. Geçmiş olsun.

Arndiol

Hayvansever
Kedi Dostu
hekimin önerdiği bir mama ise kullanmanızı tavsiye ederim.

Hekiminize güvenmiyorsanız alternatif bir hekim görüşü de alabilirsiniz.