Çalıştığım İş Yerinde Sonlara Yakışıyorum

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Katılım
4 Mar 2019
Mesajlar
2,849
Çözümler
12
Tepkime puanı
1,932
Puanları
113
Konum
Türkiye
Merhaba değerli dostlar, uzun zamandır fazla aktif olamadığımdan dolayı çok fazla eksiklik yaşadığımızı düşünüyorum.

Fakat bu yıl sonunda sanırım işime son vereceğim. Bunun sebebi ise çok fazla, anlatmakta istemiyorum açıkçası ekmek yediğim bir yere ihanet etmek istemiyorum. Sadece şunu söylemek istiyorum. İnsanlar neden her yerde aynılar? Ah Muhsin'in dediği gibi; kimse kimseyi sevmiyor ama herkes herkesle samimi.

Herkes birbirinin arkasından konuşuyor ama yüzlerine o kadar güzel gülüyorlar ki, inanın anlatamam. Ayrıca çok mutsuzdum, insan sonuçta zevk alacağı işe yoğunlaşmalı diye düşünüyorum. Sosyal medya hesaplarımızda çok daha fazla büyüyoruz ve burası içinde çok sağlam yatırımlar yapacağım.

Yakın zaman içerisinde Kayseri'de ve Türkiye'nin genelinde yer alan tüm veteriner hekimlerle görüşmeler sağlamaya çalışacağım.

Saygı, sevgi ve hayvanlar ile kalın.
Sizleri seviyorum.
Tevfik AKTUNÇ
 

Sinemelawen

Hayvansever
Kedi Dostu
Katılım
27 May 2019
Mesajlar
945
Çözümler
5
Tepkime puanı
509
Puanları
93
Konum
Tokat
Çıkar iliskisi artık maalesef iş ilişkileri. Senin arkandan konuşup pozisyon sağlama pesindeler. Hastanede staj yaparken da başıma geldi, çalışırken de. Ama hastanedeki ayrı bir vakaydi. Aynı statüde çalıştığın elemanın arkasından neler sallıyordu. Yerinde gözü olsa diyeceğim, kademeli aynı. Biz insanlar milleti gommeden rahat edemiyoruz maalesef :(
 

Benzer konular