Bu mamayı almalı mıyım?

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

İsa Can

Hayvansever
Kedi Dostu
Link 'teki mama sizce iyi midir?
Hidrolize somon proteini(%30) yazıyor bu içinde %30 somon eti olduğu anlamına mı gelir?
Kedim tekir 1 yaşında kısırlaştırmadım yazın kısırlaştırmayı düşünüyorum.Şuan için 2-3kg'lik mama bakıyorum
Doğru mama seçimi nasıl yaparım içindekiler bölümünde bir çok şey var neyin iyi neyin kötü olduğunu anlayamıyorum

Moderatör tarafında düzenlendi:

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Prochoice'ın içeriğinde et yok, daha kaliteli bir mama tercih etmenizi tavsiye ederim. Bütçe aralığı söylerseniz daha kaliteli mamalar önerebiliriz. :)
Bırakmış olduğum linkten kaliteli kedi maması üzerine bilgi edinebilirsiniz. :) Kaliteli Kedi Maması Nasıl Anlaşılır?

İsa Can

Hayvansever
Kedi Dostu

Arndiol

Hayvansever
Kedi Dostu
merhaba; 10 kg aldıgınz zaman en ıyı mamalar bıle kilo başına o fıyata yaklaşmıyor. Buyuk paketlı almanızı tavsıye ederım.

uygun ıse ona gore tavsıyede bulunabılırı m

İsa Can

Hayvansever
Kedi Dostu
merhaba; 10 kg aldıgınz zaman en ıyı mamalar bıle kilo başına o fıyata yaklaşmıyor. Buyuk paketlı almanızı tavsıye ederım.

uygun ıse ona gore tavsıyede bulunabılırı m
Tavsiyede bulunmanız çok iyi olur benim için.Kısırlaştırılmış mama olması önemli temmuz sonu ağustos ortası gibi kısırlaştıracağım
Kısırlaştırmadan sonra kullanması için "Hill's Ton Balıklı Kısırlaştırılmış Kedi Maması 10kg" bunu buldum fakat iyi mi onu çözemedim hill's olduğuna göre iyidir diye girdim ama içinde mısır vs. var.Sizce daha iyi bir mama mı bulmalıyım yoksa bu mama iyi mi?

Arndiol

Hayvansever
Kedi Dostu
Hills, Unique , Royal Canin gibi mamalar veteriner ile calısıyor.

Veterinerler içerikten cok değerlere bakıyor.

Bütçenize göre fiyatı yükselterek yazarsam bu mamalara bakabilirsiniz Profine -> Brit Care -> Fitmin - > N&D Ocean Serisi - > Acana