Brit care nasıl mama almalımıyım

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Bernssaaaaaaa

Hayvansever
Kedi Dostu
Merhaba arkadaşlar benim 2 kısır kedim ve bütçeden brit care uygun gördüm sizce nasıl mama almalımıyım yada bu fiyatlarda daha iyi bir mama önerebilrmisiniz şimdiden teşekkürler 🤗🐈

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Merhaba Brit care sevdiğim markalardan biridir, kedinizin seveceğini düşünüyorum. Gün içerisinde yazamadım ancak hemen bakıp yardımcı olacağım size. :)

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Brit Care Missy eğer tavuklu mamalar alerji yapmıyorsa tercih edebileceğiniz bir seçenektir. Buna ek bir öneri isterseniz Profine tavuklu kısırlaştırılmış kedi maması önerebilirim. Profine indoor kuzulu da tavuk aroması kullanmak istemiyorsanız tercih edebileceğiniz bir seçenektir.
Nature's Protection içeriğinde tavuk ve mısır içeren kedinizin alerjisi varsa sorun yaşayabileceği bir mamadır. Eğer bilinen bir alerjisi yoksa bu markayı da tavsiye edebilirim.
Bütçenizin biraz üstüne çıkarsanız Bravery somonlu kedi mamasını da önerebilirim. Hem içeriği hem de et oranı çok iyidir.

Bernssaaaaaaa

Hayvansever
Kedi Dostu
Cevabınız için teşekkür ederim gerçekten alerjileri yok ama seçiciler aslında ondan korkuyorum yemezlerse diye ama şansa alacağım galiba siz olsanız kendinize bravery hariç hangi mamayı alırdınız acaba 🤗☺️

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Brit care ve Profine birbirlerinin muadili sayılır. İçerik olarak, değer olarak birbirlerine çok yakınlar. İkisini de deneyip kedilerinizin tercihine sunabilirsiniz. Nature's Protection ikisinden sonraki tercihim olurdu muhtemelen. :)