Bonacibo kuzu etli ve pirinçli

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Sadece kendi tecrübeme göre yazmadım tabiki de çevremde yavrularına yediren oldukça tanıdığım var ve birisinden kötü bir yorum almadım benim kedim reflex yiyiyordu önceden ancak çok kalitesiz bir mama imiş kilo verdi ve bu bonociboya geçtik hem tüyleri hemde kendisi oldukça sağlıklı oldu bu yuzden kullanılabilir diyorum ben peki siz ne önerebilirsiniz onu da araştırmak isterim çünkü mama konusunda
Ev yapımı kuru ve yaş mamalar öncelikli tavsiyemdir. Instınct, Orijen, N&D gibi mamaları herkese tavsiye ediyorum.

Gizem

Hayvansever
Kedi Dostu
bonacibo mamayı kullananlar var çevremde ama herhangi bir sıkıntı olduğunu söyleyen olmadı bu zamana kadar? madem böyle yorum yapıyorsunuz bende çevremdekilere söylesem daha iyi olacak

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
bonacibo mamayı kullananlar var çevremde ama herhangi bir sıkıntı olduğunu söyleyen olmadı bu zamana kadar? madem böyle yorum yapıyorsunuz bende çevremdekilere söylesem daha iyi olacak
İçeriğindeki kimyasallar sebebiyle mama çok iyi gibi duruyor. Benim çevremde de kullanan çok kişi var ancak sözümü dinletemiyorum.