Bonacibo kuzu etli ve pirinçli

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

yagmurrozgun

Hayvansever
Kedi Dostu
Arkadaşlar ben şuan bonacibo kuzu etli ve pirinçli kedi mamasını kullanıyorum. Kızlarım çok nazlı oldukları için bir çok mama denedik bunu sevdiler. Kendi sitesinde fiyatı da uygun.
Fiyat olarak uygun ve içerik olarak daha iyi bir mama önerebilecek olan var mı ? Bu mamanın 5kg'si 58 lira falan. Protein oranı da baya iyi.

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@yagmurrozgun, aslında mamalar konusunda uzman @socrabbit yöneticimiz var. Kendisi neredeyse piyasada olan tüm mamaların içeriklerini, nasıl yapıldıklarını, hangi şartlarda üretildiklerini öğrenmiş birisidir :)

Gördüğü vakit yardımcı olacağını düşünüyorum.

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Fiyat aralığınız, mamadan beklentiniz ve beğendikleri aromayı yazarsanız daha iyi yardımcı olurum

Busra

Hayvansever
Kedi Dostu
Ben iki senedir bonocibo tavuklu kullanıyorum gayet memnunum kedim de çok seviyor bende devam edebilirsin :)

cigdemcnkc

Hayvansever
Kedi Dostu
Arkadaşlar ben şuan bonacibo kuzu etli ve pirinçli kedi mamasını kullanıyorum. Kızlarım çok nazlı oldukları için bir çok mama denedik bunu sevdiler. Kendi sitesinde fiyatı da uygun.
Fiyat olarak uygun ve içerik olarak daha iyi bir mama önerebilecek olan var mı ? Bu mamanın 5kg'si 58 lira falan. Protein oranı da baya iyi.
Protein oranında önemli olan içerisindeki et miktarıymış. Bonacibo beğenende var beğenmeyende 🤷‍♀ ben kullandım kötü bir durumla karşılaşmadım sonrasında matisse kitten aldım gayet güzel bir mama. Şuan ucuz olması sebebiyle yine bonacibo alacağım okulum bitince inşallah istediğim mamayı alacağım beyefendiye ama kısır mamaları ishal yapabiliyormuş bundan korkuyorum. Yetersiz bir mama kullanılıyor ise ev yapımı yaş mamayla ya da ek besinlerle desteklemek gerekiyormuş diye biliyorum

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Ben iki senedir bonocibo tavuklu kullanıyorum gayet memnunum kedim de çok seviyor bende devam edebilirsin :)
İçeriğindeki fazla kimyasal ve et miktarının olmayışından dolayı bonacibo kaliteli bir mama değildir. Kedinin her tüyünü parlatıp karnını doyuran yiyecek sağlıklıdır, kullanılabilir yorumunu yapamayız kesinlikle doğru olmaz. Bonacibo'nun uzun süreli kullanımda iç organlarda yağlanma yaptığı görülmüştür. Sizin de kaliteli bir mama kullanmanızı tavsiye ederim.

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Okuyabilirsiniz:

cigdemcnkc

Hayvansever
Kedi Dostu
Evet kuru mamaların zararları ile ilgili bikaç yazı okumuştum. Bu belgeseli de izleyeceğim teşekkürler 😊 Hatta sonrasında çiğ beslenmeyi biraz araştırdım ve çok cazip geldi fakat aylık masrafı fazla olduğu için insan hemen geçemiyor

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Evet kuru mamaların zararları ile ilgili bikaç yazı okumuştum. Bu belgeseli de izleyeceğim teşekkürler 😊 Hatta sonrasında çiğ beslenmeyi biraz araştırdım ve çok cazip geldi fakat aylık masrafı fazla olduğu için insan hemen geçemiyor
Onunla ilgili yazıma da buradan ulaşabilirsiniz. Türkiye şartlarında beslemek zor olsa da çeşitler değiştirilerek fiyat azaltılabilir. Kuru mamalarda olduğu gibi yüksek kalite değil orta kalite besleme yapmış olursunuz :)

Busra

Hayvansever
Kedi Dostu
İçeriğindeki fazla kimyasal ve et miktarının olmayışından dolayı bonacibo kaliteli bir mama değildir. Kedinin her tüyünü parlatıp karnını doyuran yiyecek sağlıklıdır, kullanılabilir yorumunu yapamayız kesinlikle doğru olmaz. Bonacibo'nun uzun süreli kullanımda iç organlarda yağlanma yaptığı görülmüştür. Sizin de kaliteli bir mama kullanmanızı tavsiye ederim.
Sadece kendi tecrübeme göre yazmadım tabiki de çevremde yavrularına yediren oldukça tanıdığım var ve birisinden kötü bir yorum almadım benim kedim reflex yiyiyordu önceden ancak çok kalitesiz bir mama imiş kilo verdi ve bu bonociboya geçtik hem tüyleri hemde kendisi oldukça sağlıklı oldu bu yuzden kullanılabilir diyorum ben peki siz ne önerebilirsiniz onu da araştırmak isterim çünkü mama konusunda

Sinemelawen

Hayvansever
Kedi Dostu
@Busra, kediniz kisirsa kisir kedi maması kullanın. Özellikle de tahilsiz olmasina dikkat edin. Çünkü kilo almaya meyilliler ve normal mamalar ilerde böbrek taşı sorununa neden oluyor.

Busra

Hayvansever
Kedi Dostu
@Busra, kediniz kisirsa kisir kedi maması kullanın. Özellikle de tahilsiz olmasina dikkat edin. Çünkü kilo almaya meyilliler ve normal mamalar ilerde böbrek taşı sorununa neden oluyor.
Yok kısır değil kısırlaştıracağım bu ay daha sonrasında kısır mamaya geçeceğim