Bluetooth kulaklık

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

denizddgl

Hayvansever
Kedi Dostu
Merhabalar bluetooth kulaklık almak istiyorum. Gönül ister uygun fiyatlı olsun ama uygun olacak diye kullanamadan çöp olmasını istemiyorum. Marka veya fiyat limiti koymak istemedim her fikre açığım. Tahmin edebileceğiniz bir market zincirinde 50 tl ye var şuan ondan hiç memnun kalacağımı sanmıyorum ama kullanan iş göreceğini düşünen varsa yazabilir mi ? Bir de mobil faturama yansıtarak taksitli mi alsam dışarıdan peşin mi alsam karar veremedim açıkçası

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Geçtiğimiz ay Sony kulaklıkta indirim vardı Media Markt içinde. Forum içerisindeki tüm üyelerimize bir tavsiyede bulunayım. Eğer bir ürün alacaksanız teknoloji mağazalarından, fiyat indirimi talep edin. Birçok teknoloji mağazası internette vs. kıyaslama yapıyor ve 150 TL ise ürün fiyatı, 120 TL internet fiyatı ise 115 TL kadar veriyorlar. Aklınızda bulunsun.

50 TL kulaklık önerisinde bulunsam, lütfen yanlış anlamayın küçümsemiyorum ama pek sağlıklı bir kulaklık bulamazsınız :(

Arndiol

Hayvansever
Kedi Dostu
Haylou gt1 kullanıyorum memnunum ama airpods tarzı kulak içine girmeyenler daha rahat bence.

denizddgl

Hayvansever
Kedi Dostu
Geçtiğimiz ay Sony kulaklıkta indirim vardı Media Markt içinde. Forum içerisindeki tüm üyelerimize bir tavsiyede bulunayım. Eğer bir ürün alacaksanız teknoloji mağazalarından, fiyat indirimi talep edin. Birçok teknoloji mağazası internette vs. kıyaslama yapıyor ve 150 TL ise ürün fiyatı, 120 TL internet fiyatı ise 115 TL kadar veriyorlar. Aklınızda bulunsun.

50 TL kulaklık önerisinde bulunsam, lütfen yanlış anlamayın küçümsemiyorum ama pek sağlıklı bir kulaklık bulamazsınız :(
Evet ben de o fiyata iyi performans alinabilecegini dusunmedim belki kullanan vardir demistim. İndirim talebi cok iyi fikirmis bu arada o sekilde indirim sagladiklarini bilmiyordum tesekkur ederim tavsiye icin 😊

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Birçok bluetooth kulaklılığı test etmiş biri olarak Xiaomi Redmi Airdots önerebilirim. Hem dayanıklı hem de güzel ses kalitesine sahip. Xiaomi telefonunuz varsa bluetoothu ışık hızıyla bağlanıyor. Arama yapıldığında da sorun yaşamadan konuşabiliyorsunuz. Şarj ömrü de oldukça uzun, yalnızca üzerinde dokunmatiği yok. O da çok büyük bir eksi değil bence. :)

denizddgl

Hayvansever
Kedi Dostu
Ses kalitesi iyi olsun yeterli benim icin 😊 telefonum soylememde sakınca yoksa Samsung S6 ne kadar sürede bağlanır sizce ? Biraz eski bir model ama teknolojide geriden geliyorum sanırım gittigi yere kadar kullanmaya calisiyorum kulakligi da daha yeni alacagim 🙄

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@denizddgl, elbette marka ve model belirtebilirsin hiçbir sakıncası yok, sadece link paylaşımına karşıyız az biraz :) Önerilen kulaklıkları ben de inceledim, Gülce'nin önerdiği eğer Xiaomi bağlantığı kadar Samsung s6'ya da bu kadar hızlı bağlanırsa güzel. @Arndiol senin önerdiğin kulaklığı test edeceğim çarşıya çıktığımda :D

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
LG G4'e rahat bağlanıyor ve çok yeni bir telefon değil. Samsungta da sorun yaşayacağınızı sanmıyorum ama kesin de konuşmayayım. :D