Bizi Sevdikleriniz ile Paylaşıyor Musunuz?

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Merhaba değerli hayvansever dostlarım, sitemiz içerisinde olabildiğince bilgi paylaşımı yapmaya çalışmaktayız ve elimizden geldiği kadar yardım isteyen hayvansever dostlarımıza yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Şahsım adıma söylüyorum, dürüst olmak gerekirse çok fazla emek harcıyorum, gece mi gündüzüme katıyorum derler ya? Açıkçası tam olarak durum bu şekilde. Fakat insan beklediği ilgiyi göremediği vakit ister istemez morali bozuluyor. Benim bu siteyi kurmamdaki en büyük amaç sokak ve barınak hayvanlarına elimden gelebildiğince yardımda bulunmaktı.

Birkaç değerli insan sağ olsun hiç bırakmadı, bırakmıyorda. Yeni gelen hayvansever dostlarımızında siteyi sevdiğini düşünüyorum açıkçası. Ama işte ne kadar kişiye öneriyoruz? Çevremizden kimseyi davet ediyor muyuz? Dikkat ederseniz çekiliş ve yarışmaları durdurdum artık, insanların tek hedefleri hediyeyi kazanayım ve bir daha gelmeyeyim. Elbette ilk hedefim o canların karınlarının doyması fakat direkt çıkıp gidersen çekilişe ve yarışmaya sponsor olacak kişiyi ben bulamam... bu kadar açık ve net söylüyorum, durumu izah ediyorum.

Amacım para kazanmak değil, amacım kâr elde etmek hiç değil, amacım saçma sapan facebook grup yöneticileri gibi ego kasmakta değil. Benim tek amacım hayvanlar, tek düşündüğüm şey o canların bu gezegende olabildiğince rahat etmeleri. Umut ediyorum ki yanlış anlaşılmayayım ve umut ediyorum ki sevdiklerinize bizim sitemizi de önerin.

Saygı ve Sevgilerimle