Bizi Sevdikleriniz ile Paylaşıyor Musunuz?

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Değerli hayvansever dostlarım,

bizleri sevdiğiniz insanlarla paylaşıyor musunuz? Büyük bir aile olabilmek, sokak ve barınak hayvanlarına daha fazla katlı sağlayabilmek adına tavsiyelerinize ihtiyacımız var diyebilirim.

Neden sokak ve barınak hayvanlarına katkı sağlamamız gerektiğini söylüyorum? Ben siteyi ilk açtığımdan bu zamana kadar her zaman dile getiriyorum. Buradan elde edeceğimiz tüm geliri sokak ve barınak hayvanlarına harcayacağız. Böylesine özel ve güzel bir gayesi olan sitenin de haklı olarak duyulmasını istiyoruz ☺️

Paylaşanlara çok teşekkürlerimi sunarken, paylaşmayanlara ise sonsuz saygı duyuyorum. Sağlıcakla kalmanız dileğimle☺️

Sultanım

Kanatlı hayvanlara merak salmış birisi :)
Moderatör
Kus Dostu
Artık bir konu hakkında araştırma yaparken 'hayvamlar.net' diye karşıma çıkınca seviniyorum istemeden =)
Bir de ben kardeşimle bir yarışa girdim, forum yarışı ( o balıklarla ilgilendiği için akvaryumla ilgili bir foruma kayıtlı ). Onunki mi, yoksa bu forum mu daha iyi tartışıp duruyoruz 😆. Bu yüzden bir an önce büyümeyi hem sokak ve barınaklardaki hayvan dostlarımız için, hem de bu yarışı kazanmak için kalpten istiyorum💕

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@Sultanım, akvaryum kategorimiz içinde bir yazarımız işe başlayacak :) böyle düşünmeniz beni çok mutlu etti, çok teşekkür ederim. Kardeşinizi de aramızda görmek isterdik, benim de akvaryumum vardı geçmiş zaman kriza gold besliyordum :)

Sultanım

Moderatör
Kus Dostu
@Tevfik, kardeşime de öneririm yazılar paylaşmasını, ama bu bizim yarışmaya biraz ters düşebilir😄. En azından bağzı konular hakkında ondan bilgi sızdırabilirim😼
O önce japon, sonra bir tane beta, sonra bir tane daha beta ile lepistes besledi. Şu anda büyük bir akvaryumun içerisinde bitkili bir akvaryum yaptı ve içine saylangoz ile ilkine göre biraz daha büyümüş bir lepistes sürücük var. Bakalım nereye doğru gidiyoruz 😒 . Sağolsun beni de istemeden olsa da balıklar hakkında bilgilendirdi. Ben daha çok deniz akvaryumunu sevdim ama öyle bir akvaryum daha yok evde.

Sultanım

Moderatör
Kus Dostu
@Sultanım, akvaryum kategorimiz içinde bir yazarımız işe başlayacak :) böyle düşünmeniz beni çok mutlu etti, çok teşekkür ederim. Kardeşinizi de aramızda görmek isterdik, benim de akvaryumum vardı geçmiş zaman kriza gold besliyordum :)
Yazarı da dört gözle bekliyorum. En az bilinen konulardan biri de nedense akvaryum, forumca bilgilenmiş oluruz. Eh ben de kardeşime öğrendiğim bilgiler ile hava atabilirim belki, belki ( pek düsunmüyorum ama =))...