Biri bana yard─▒m edebilir mi ­čś▓

Minik Tav┼či

Hayvansever
Kus Dostu
Kat─▒l─▒m
5 Eki 2020
Tepkime puan─▒
40
Puanlar─▒
28
Bu aralar tav┼čanlar─▒m sayesinde ┼čok ├╝st├╝ne ┼čok ya┼č─▒yorum. Ge├žen g├╝n tavsan─▒m─▒n di┼či oldu─čunu ├Â─črendim ve burada payla┼čm─▒┼čt─▒m bug├╝n acayip bir ┼čeye ┼čahit oldum normalde erkek tav┼čan─▒m s├╝rekli d─▒┼č─▒ tav┼čan─▒ rahats─▒z edip ├╝zerine ├ž─▒kmaya ├žal─▒┼č─▒rd─▒ bug├╝n o bu hamleyi yapt─▒─č─▒ an d─▒┼č─▒ erke─čin ├╝zerine ├ž─▒k─▒yor ve bunu b─▒ ka├ž defa g├Ârd├╝m g├╝n i├žinde ve s├╝rekli kontrol ettim di┼či mi erkek mi diye d─▒┼č─▒ hatta kar─▒n b├Âlgesinde meme olu┼čumlar─▒ bile var 3 tane bu davran─▒┼č─▒n nedeni ne anlamad─▒m kafay─▒ yicem ­čĄĽ

G├╝lce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Kat─▒l─▒m
5 Mar 2019
├ç├Âz├╝mler
11
Tepkime puan─▒
1,317
Puanlar─▒
113
Di┼čiler ├žiftle┼čmek istediklerinde veya bask─▒nl─▒k kurmaya ├žal─▒┼čt─▒klar─▒nda da ├žiftle┼čme hareketi yaparlar. Di┼či ve erkekleri memeye g├Âre ay─▒rt edemezsiniz erkek tav┼čanlar─▒n da memesi vard─▒r. ├ťzeri t├╝y kapl─▒ oldu─čundan ├žo─ču zaman fark edilmez.

Minik Tav┼či

Hayvansever
Kus Dostu
Kat─▒l─▒m
5 Eki 2020
Tepkime puan─▒
40
Puanlar─▒
28
Bunu ilk defa ├Â─črendim erkek tav┼čan─▒m da hi├ž hissetmemi┼čtim ├ž├╝nk├╝ ay─▒rd─▒m ┼čuan onlar─▒ ├ž├╝nk├╝ gece ayaklar─▒n─▒ s├╝rekli ┼čer bisekilde yere vuruyorlar

G├╝lce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Kat─▒l─▒m
5 Mar 2019
├ç├Âz├╝mler
11
Tepkime puan─▒
1,317
Puanlar─▒
113
Ayaklar─▒n─▒ yere vurmalar─▒ stres g├Âstergesidir, en iyisi bir s├╝re ayr─▒ yerlerde tutman─▒z olur. Erkek tav┼čan─▒n─▒z─▒ zaman─▒ 8-12 ayl─▒kken k─▒s─▒rla┼čt─▒r─▒rsan─▒z daha iyi anla┼čacaklar─▒n─▒ d├╝┼č├╝n├╝yorum. :)

Minik Tav┼či

Hayvansever
Kus Dostu
Kat─▒l─▒m
5 Eki 2020
Tepkime puan─▒
40
Puanlar─▒
28
Zaten k├╝├ž├╝k olan─▒ sahiplendiriyorum yak─▒nda banada iki tav┼čan zor oluyor ­čśö