Bir Kişiye Adore Mobilya Kedi Evinden Vereceğim

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Merhaba değerli dostlar, Adore Mobilya'nın her yıl düzenli olarak binlerce kişiye dağıttığı Kedi Evinden bir kişiye vereceğim.

Bana toplamda 3 adet geldi. Bir tanesini kurdum, hiç birisi girmedi içine (sıcacık garaj rahat geldi onlara), bende ikincisini İstanbul'da birisine gönderdim üçüncüsünü ise Kayseri içerisinde birisine vereceğim. Kargo firmaları bana uzak olduğu için böyle bir şey yapıyorum ve 2019 yılına girdiğimden bu yana hastalığı bir türlü atlatamadım maalesef.

Almak isteyen olursa Kayseri / Kocasinan / Yeni Mahalle'de ikamet ediyorum. Forum içerisinden iletişime geçerse eğer Kedi evini verebilirim.

Kedi Evi Ölçüleri: 52 x 32 x 40 (genişlik x yükseklik x derinlik)

Kedi Evi Görsellerini de sizlerle paylaşayım, görselleri Adore Mobilya'nın sitesinden aldım.

25

26

27

Gizem

Hayvansever
Kedi Dostu
çok güzel düşünmüşünüz tevfik bey izmir de olsaydınız kesin alırdım dışarıda beslediğim canlar için uygun olurdu. bizim burada tabii o kadar soğuk olmuyor ama yağışlardan korumak adına alabilirdim, alacak kişiye hayırlı olsun.

mmucahitsrdm

Hayvansever
Merhaba, benim 2 tane kedim var. 3 katlı bir binanın 1. Katında oturuyorum. Kediler eve girip çıkıyor ancak sürekli kalmasına müsade edilmiyor. Bu yüzden kedi evini binanın bahçesine koyacağım. Mamaları da olursa keyif yaparlar. Teşekkürler

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Ben almak istiyorum 😊

Merhabalar, dediğim gibi yeni mahallede yaşıyorum. Eğer gelirseniz verebilirim.

Merhaba, benim 2 tane kedim var. 3 katlı bir binanın 1. Katında oturuyorum. Kediler eve girip çıkıyor ancak sürekli kalmasına müsade edilmiyor. Bu yüzden kedi evini binanın bahçesine koyacağım. Mamaları da olursa keyif yaparlar. Teşekkürler

Merhabalar, elimde 1 adette kurulmuş kedi evi var. Eğer Kayseri'de yaşıyorsanız onu da size verebilirim.

necolox

Hayvansever
Kayseride iseniz ben alabilirim? Adres ve iletisim bilgilerinizi verirseniz sevinirim.

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Kayseride iseniz ben alabilirim? Adres ve iletisim bilgilerinizi verirseniz sevinirim.

Merhabalar, bir tanesini @ZLH.KRC hanımefendiye verdim, bir de kurulu olan var elimizde. Eğer almak isterseniz kurulu bir şekilde duruyor. Vermiş olduğum adrese yakınmısınız?

destanhbf

Hayvansever
bu konuda post açtığınız için size teşekkür ederim tevfik hocam. bende de 2 adet var. alanya içinde gerçekten ihtiyacı olan baktığı pati dostuna ev yuva isteyen birileri varsa hediye edebilirim.

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
bu konuda post açtığınız için size teşekkür ederim tevfik hocam. bende de 2 adet var. alanya içinde gerçekten ihtiyacı olan baktığı pati dostuna ev yuva isteyen birileri varsa hediye edebilirim.

Değerli hocam dilerseniz ayrı bir konu açın, görsel var ise görselde atarsanız kullanıcıyı bulma konusunda daha iyi hedef'e odaklanmış oluruz. Bir de ben gruplarda da paylaşıyorum yararlı olabilecek konuları :)

destanhbf

Hayvansever
Değerli hocam dilerseniz ayrı bir konu açın, görsel var ise görselde atarsanız kullanıcıyı bulma konusunda daha iyi hedef'e odaklanmış oluruz. Bir de ben gruplarda da paylaşıyorum yararlı olabilecek konuları :)
en kısa süre zarfında bununla alakalı bir post açacağım.

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
İstanbul olmaz mi:)

İstanbul'a geçen ay göndermiştim bana bayağı gelmişti Adore Mobilyadan kedi evi ama benim dışarıdaki kedilerin rahatı bayağı yerinde... garaja girip kanepe üzerinde, pofuduk yastık üzerinde uyuyorlar :) o nedenle pek fazla girmek istemediler, hatta hiç birisi girmedi. Daha sonra yaşadığım şehirde olanlara dağıttım ve Zeliha hanım istedi aynı şehirdeydik bende ona söz verdim, yoksa gönderimi sağlardım.

Miela

Hayvansever
Kedi Dostu
Çok güzel bir düşünce tebrik ediyorum.

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Çok güzel bir düşünce tebrik ediyorum.

Rica ederim Zeliha hanıma vereceğim birisini, diğeri de kurulmuş duruyor. Kayseri'de olan var ise dışarıda kurulmuş olan kedi evini verebilirim.