Bir Kişiye Adore Mobilya Kedi Evinden Vereceğim

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Ali

Hayvansever
Kopek Dostu
Davranışınızdan ötürü teşekkürler.
İstanbul olsa alırdım mutlaka, iş yerinde beslediğimiz sayısız kedimiz mevcut. :)

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@Ali elimde bayağı vardı adore mobilyanın kedi evi, bende çok fazla kediye bakıyorum dışarıda yatarlar güzelce diye umut ederken vazgeçemediler bizim garajdan :)

İstanbul'da bir hanımefendiye de göndermiştim, elimdekileri kedi sever herkese dağıtmıştım. Yine böyle bir şey olursa dağıtmaktan mutluluk duyarım.

Ali

Hayvansever
Kopek Dostu
@Ali elimde bayağı vardı adore mobilyanın kedi evi, bende çok fazla kediye bakıyorum dışarıda yatarlar güzelce diye umut ederken vazgeçemediler bizim garajdan :)

İstanbul'da bir hanımefendiye de göndermiştim, elimdekileri kedi sever herkese dağıtmıştım. Yine böyle bir şey olursa dağıtmaktan mutluluk duyarım.

Sitelerinden duyurduklarında, ben davranana kadar stok kalmamıştı. :/

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Sitelerinden duyurduklarında, ben davranana kadar stok kalmamıştı. :/

İşte hep benim çevrem sömürüyor hocam :) sağ olsun bana veriyorlar ama dediğim gibi bende dağıtıyorum, ekstra yaptığım bir şey yok. İşine yarayacak herkese seve seve veriyorum bu kedi evlerini, çokta mutlu oluyorum sıcak bir yer buldukları için.

Kedim

Hayvansever
Kedi Dostu
Şimdiden bakıyorum ki bu forum neden büyümesin Türkiye'nin geneline ulaşmasın? Bu kadar ince düşünüp sık eleyen bir yönetici varken formun başında.

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@Kedim estağfurullah kardeşim şımartacaksın :)

Ben elimden geldiği kadar insanlara hep yardımcı olmaya çalışıyorum, umarım başarılı olmaya da çalışıyorumdur. Güzel bir aile ortamını sunmak için elimden geleni yapıyorum.

destanhbf

Hayvansever
Küseyim o zaman 😁
hayır hayır küsmeyin. yanlış anlaşılmasın kargo masrafı çok olur kg başı 20-30 tl alıyorlar en az 50 tl kargo isterler buna değmez diye gönderemem dedim. onun yerine kargoya verilecek masraf ile pek ala bir kedi evi alınabilir yada yapılabilir. :)