Bihter hanım

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

KedimBihter

Hayvansever
Kedi Dostu
Benim kara kızım 1 aydır bizimle kendisi iran kedisi ben hep kedi isterdim ama eşim kedileri sevmediği için asla derdi.. eşim kardeşinin arkadaşında görmüş kediyi oda 2 gün önce sahiplenmiş ama bakmak istememiş çok kötü bi haldeymiş eşimde hemen sahiplenmiş şimdi çok seviyor biricik kızını :) bana büyük süpriz oldu tabi çok sevindim :) yavrucağın ön patileri yanıktı tüyleri düğüm düğümdü kuyruğunda da sıkıntılar vardı ama anlayamadık sanki kuyruğundan bağlanmış gibi iz vardı çok zayıftı ilk sahibine sormuş eşim ama bilmiyorum diyip geçiştirmiş...Neyseki artık emin ellerde şuan 8 aylık 1 ayda kendini toparladı kilo aldı patileri iyileşti tüyleri uzadı bizi çok seviyor bizde onu çok seviyoruz ❤️ Çok uslu hiç bir yaramazlığı yok zaten genelde uyuyor çok akıllı olması bizi şaşırtıyor istediği şeyi tarif ediyor bize evimize huzur getirdi canım kızım. Sağlıklı mutlu olsun istiyorum hep nice güzel günlerimiz olsun 3ümüz birlikte 🐾
099F3689-7B9F-4BCC-8743-292000AD9608.jpeg

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
İran kedileri genelde çok sakin kediler, birçok tanıdığım evinde birlikte yaşıyor ve hiç agresif tavırları yok.

Bihter hanıma gelecek olursak aşırı sevimli ve aşırı tatlı bir kedi :) bir ömür boyu mutlu olmanız dileğimle çok beğendim