Bı can daha MELEK OLDU.. 😢canları gormezden gelmeyin .

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Ebru Güzelyurt

Hayvansever
MELEK OLDU ..Neden minik neden 😢😢hiç tanimadigim kişiler ulaştı bana haftalar önce bı can var dediler felçli son günlerini koşarak mutlu yasasin istiyoruz dediler sesimizi ses olun yardım edin dediler .😢çok şükür biz bu canı duyduk gözlerindeki o guzllikligi gördük .can iyi olsun diye cabaladik koşup yürümesi için yürüteç hediye etmeyi kabul eden guzl insanlar olduk.. ve enguzeli DUALARIMİZ vardı 1 hafta sonra yuretec ine kavusacktin ,MİNİK .😢hepimiz kahrolduk .. bizi çok üzdün minik. Koşup oynuyacagin günleri görüp mutluluktan agliycaktik. .gidişine değil 😢Ekli dosyayı görüntüle 845
IMG-20190909-WA0000.jpg

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Ebru hanım ne kadar üzüldüğümü gerçekten anlatamam, içim parçalandı...

Sevgili hayvansever dostlar Ebru hanım Hatay / Antakya'da ikamet ediyor. Hayvan sevgisi çok fazla eğer Ebru hanım ile birlikte bu canlara destek olmak isterseniz site üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Başımız sağ olsun :(

Ebru Güzelyurt

Hayvansever
Bide bana sorun haftalardir geceleri uyumadik bu can için. Ve bu gün sabaha karşı saat 4. 30 da heberi geldi. Yuruteç ine kavuşamadan. Melek oldu 😢 tesekurler dosltlar saolsun ... 😢
Ve teşekkür edrim Tevfik bey bize destek olduğunuz için.

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Gerçekten çok üzgünüm, dediğim gibi sitemiz üzerinden size yakın olan hayvansever dostlar olur ise mutlaka sizinle irtibata geçeceklerdir diye umut ediyorum. Ben sizin hayvanlar için ne kadar çabaladığınızın farkındayım Ebru hanım, umarım kısa zaman içerisinde irtibata geçen ve size destek olanlar çıkar.

Begüm

Hayvansever
Kedi Dostu
Gerçekten canım acıdı başımız sağ olsun 😔

Seda

Hayvansever
Kedi Dostu
Cok uzgunum melegim daha mutlu bir yerdedir umarim..

Rosesayse

Hayvansever
Kedi Dostu
Cok.uzuldum bende ah yavrum ya sessizce geldikleri hayattan sessizce gidiyorlar kucucuk galleriyle geride kocaman bir sevgi birakiyorlar keske daha sansli olabilseler eziyetsiz itilip kakilmadan kovulmadan tek istedikleri yiyecek ve sevgi basiniz sagolsun:(

Ebru Güzelyurt

Hayvansever
Cok.uzuldum bende ah yavrum ya sessizce geldikleri hayattan sessizce gidiyorlar kucucuk galleriyle geride kocaman bir sevgi birakiyorlar keske daha sansli olabilseler eziyetsiz itilip kakilmadan kovulmadan tek istedikleri yiyecek ve sevgi basiniz sagolsun:(
Keşke keşke sdece sevgi ve bı lokma ekmek. İstedikleri ama insanoglu vijdansiz ☹️ ..çok saolun teşekkürler

oguzhanaltuntas

Hayvansever
Kedi Dostu
Guzel duygulariniza emeklerinize saglik. Bu sessiz ve masum kullara hep destek olmaliyiz basiniz sagolsun..

Baldantatlibalkiz

Hayvansever
Kedi Dostu
Çok üzüldüm ne mutlu ki size birşeyler yapmak için mücadele etmişsiniz umarım tüm yardıma muhtaç canlara sizin gibi yürekler ulaşır 😔

Ebru Güzelyurt

Hayvansever
Guzel duygulariniza emeklerinize saglik. Bu sessiz ve masum kullara hep destek olmaliyiz basiniz sagolsun..
Rabbim güç verdikce yaşatıyoruzdestek oluyoruz ..ama ölümleri kahrediyor bizi 😢.canın yürüyüp kosmasini çok istemiştik.sizlerinde emeklerinize yureginize sağlık ...teşekürler saolun

Moderatör tarafında düzenlendi: