Pomeranian Boo

B─▒ can daha MELEK OLDU.. ­čśócanlar─▒ gormezden gelmeyin .

1180x200 Reklam Alan─▒

Ebru G├╝zelyurt

Hayvansever
Kat─▒l─▒m
7 Mar 2019
Tepkime puan─▒
38
Puanlar─▒
28
MELEK OLDU ..Neden minik neden ­čśó­čśóhi├ž tanimadigim ki┼čiler ula┼čt─▒ bana haftalar ├Ânce b─▒ can var dediler fel├žli son g├╝nlerini ko┼čarak mutlu yasasin istiyoruz dediler sesimizi ses olun yard─▒m edin dediler .­čśó├žok ┼č├╝k├╝r biz bu can─▒ duyduk g├Âzlerindeki o guzllikligi g├Ârd├╝k .can iyi olsun diye cabaladik ko┼čup y├╝r├╝mesi i├žin y├╝r├╝te├ž hediye etmeyi kabul eden guzl insanlar olduk.. ve enguzeli DUALARIM─░Z vard─▒ 1 hafta sonra yuretec ine kavusacktin ,M─░N─░K .­čśóhepimiz kahrolduk .. bizi ├žok ├╝zd├╝n minik. Ko┼čup oynuyacagin g├╝nleri g├Âr├╝p mutluluktan agliycaktik. .gidi┼čine de─čil ­čśóEkli dosyay─▒ g├Âr├╝nt├╝le 845
IMG-20190909-WA0000.jpg

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Kat─▒l─▒m
4 Mar 2019
├ç├Âz├╝mler
12
Tepkime puan─▒
1,914
Puanlar─▒
113
Ebru han─▒m ne kadar ├╝z├╝ld├╝─č├╝m├╝ ger├žekten anlatamam, i├žim par├žaland─▒...

Sevgili hayvansever dostlar Ebru han─▒m Hatay / Antakya'da ikamet ediyor. Hayvan sevgisi ├žok fazla e─čer Ebru han─▒m ile birlikte bu canlara destek olmak isterseniz site ├╝zerinden ileti┼čime ge├žebilirsiniz.

Ba┼č─▒m─▒z sa─č olsun :(

Ebru G├╝zelyurt

Hayvansever
Kat─▒l─▒m
7 Mar 2019
Tepkime puan─▒
38
Puanlar─▒
28
Bide bana sorun haftalardir geceleri uyumadik bu can i├žin. Ve bu g├╝n sabaha kar┼č─▒ saat 4. 30 da heberi geldi. Yurute├ž ine kavu┼čamadan. Melek oldu ­čśó tesekurler dosltlar saolsun ... ­čśó
Ve te┼čekk├╝r edrim Tevfik bey bize destek oldu─čunuz i├žin.

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Kat─▒l─▒m
4 Mar 2019
├ç├Âz├╝mler
12
Tepkime puan─▒
1,914
Puanlar─▒
113
Ger├žekten ├žok ├╝zg├╝n├╝m, dedi─čim gibi sitemiz ├╝zerinden size yak─▒n olan hayvansever dostlar olur ise mutlaka sizinle irtibata ge├žeceklerdir diye umut ediyorum. Ben sizin hayvanlar i├žin ne kadar ├žabalad─▒─č─▒n─▒z─▒n fark─▒nday─▒m Ebru han─▒m, umar─▒m k─▒sa zaman i├žerisinde irtibata ge├žen ve size destek olanlar ├ž─▒kar.

Beg├╝m

Hayvansever
Kedi Dostu
Kat─▒l─▒m
6 A─ču 2019
Tepkime puan─▒
220
Puanlar─▒
43
Ger├žekten can─▒m ac─▒d─▒ ba┼č─▒m─▒z sa─č olsun ­čśö

Seda

Hayvansever
Kedi Dostu
Kat─▒l─▒m
9 Mar 2019
Tepkime puan─▒
50
Puanlar─▒
18
Cok uzgunum melegim daha mutlu bir yerdedir umarim..

Rosesayse

Hayvansever
Kedi Dostu
Kat─▒l─▒m
10 Eyl 2019
Tepkime puan─▒
11
Puanlar─▒
8
Cok.uzuldum bende ah yavrum ya sessizce geldikleri hayattan sessizce gidiyorlar kucucuk galleriyle geride kocaman bir sevgi birakiyorlar keske daha sansli olabilseler eziyetsiz itilip kakilmadan kovulmadan tek istedikleri yiyecek ve sevgi basiniz sagolsun:(

Ebru G├╝zelyurt

Hayvansever
Kat─▒l─▒m
7 Mar 2019
Tepkime puan─▒
38
Puanlar─▒
28
Cok.uzuldum bende ah yavrum ya sessizce geldikleri hayattan sessizce gidiyorlar kucucuk galleriyle geride kocaman bir sevgi birakiyorlar keske daha sansli olabilseler eziyetsiz itilip kakilmadan kovulmadan tek istedikleri yiyecek ve sevgi basiniz sagolsun:(
Ke┼čke ke┼čke sdece sevgi ve b─▒ lokma ekmek. ─░stedikleri ama insanoglu vijdansiz Ôś╣´ŞĆ ..├žok saolun te┼čekk├╝rler

oguzhanaltuntas

Hayvansever
Kedi Dostu
Kat─▒l─▒m
12 Eyl 2019
Tepkime puan─▒
8
Puanlar─▒
3
Guzel duygulariniza emeklerinize saglik. Bu sessiz ve masum kullara hep destek olmaliyiz basiniz sagolsun..

Baldantatlibalkiz

Hayvansever
Kedi Dostu
Kat─▒l─▒m
12 Eyl 2019
Tepkime puan─▒
5
Puanlar─▒
3
├çok ├╝z├╝ld├╝m ne mutlu ki size bir┼čeyler yapmak i├žin m├╝cadele etmi┼čsiniz umar─▒m t├╝m yard─▒ma muhta├ž canlara sizin gibi y├╝rekler ula┼č─▒r ­čśö

Ebru G├╝zelyurt

Hayvansever
Kat─▒l─▒m
7 Mar 2019
Tepkime puan─▒
38
Puanlar─▒
28
Guzel duygulariniza emeklerinize saglik. Bu sessiz ve masum kullara hep destek olmaliyiz basiniz sagolsun..
Rabbim g├╝├ž verdikce ya┼čat─▒yoruzdestek oluyoruz ..ama ├Âl├╝mleri kahrediyor bizi ­čśó.can─▒n y├╝r├╝y├╝p kosmasini ├žok istemi┼čtik.sizlerinde emeklerinize yureginize sa─čl─▒k ...te┼ček├╝rler saolun

Moderat├Âr taraf─▒nda d├╝zenlendi: