Bebek kedilere yuva

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Hulya

Hayvansever
Kus Dostu
Hepsine yolladim bi kaç yerde açıldı bakalım çok bebek oldu sütten kesilince anneyi kisirlastiracagiz ins ama mama yetmiyor 😣tevfik bey duyrulur 😆

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@Hulya, sponsorlarımız ile iletişime geçeceğim yakın zamanda kendilerine durumu izah edeceğim. Çok acil olan bölgelere az da olsa takviye de bulunmaya başlayacağız.

Hulya

Hayvansever
Kus Dostu
Süpermiş çok sevinirim bölgede bir çok kedi ve köpek var

Hulya

Hayvansever
Kus Dostu
Yavrularımıza yuva için paylaşarak yardımcı olabilirmisiniz

Hulya

Hayvansever
Kus Dostu
Bu gece öğrendim 3 tanesi melek olmuş arabaların motorlarına girmişler bakan kız herkese söyledik demişti ama insanlar arabaya binerken kaputa vurmak zor geliyor ha la aglliyorum sahip cikamadim çocuklara 2 tane kalmislar sabaha kadar onlarada bir şey olmaz inşallh 😣

destanhbf

Hayvansever
Bu gece öğrendim 3 tanesi melek olmuş arabaların motorlarına girmişler bakan kız herkese söyledik demişti ama insanlar arabaya binerken kaputa vurmak zor geliyor ha la aglliyorum sahip cikamadim çocuklara 2 tane kalmislar sabaha kadar onlarada bir şey olmaz inşallh 😣
çok üzüldüm moralim bozuldu gece gece. şu hayvanlara yazık arkadaş ya. bir kap yemek 1 kap su vermek sıcak bi yuva bulmak neden bu kadar zor ki anlamıyorum. hep insanlığın ayıbı bu

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Yatmadan önce moralim çok kötü bozuldu cidden! Bazı insanların hayvanlara yardım etmelerini, sevmelerini de beklemiyorum tek zarar vermesinler de... cidden iyi canım sıkıldı, çok üzüldüm...

sereft

Hayvansever
Kedi Dostu
Görüntüleri bende facebook'umda paylaşacağım. Eğer bir haber çıkar ise buradan size bildireceğim. Saygılar

Hulya

Hayvansever
Kus Dostu
Yatmadan önce moralim çok kötü bozuldu cidden! Bazı insanların hayvanlara yardım etmelerini, sevmelerini de beklemiyorum tek zarar vermesinler de... cidden iyi canım sıkıldı, çok üzüldüm...
Biz kahrolduk dün yanına gittik anne çok üzgün diğerlerini yanından ayırmıyor 😣

Hulya

Hayvansever
Kus Dostu
Iki bıdık kalmış birini alalım dedik boncuk çok üzgün o yüzden almadık hemen birde sütü var daha yuva çıkar inşallh çıkmazsa Belku birini alicaz

Ekli dosyalar

• IMG-20190518-WA0021.jpg
    IMG-20190518-WA0021.jpg
    363.7 KB · Görüntüleme: 282

Miela

Hayvansever
Kedi Dostu
Burdan paylaşamamda sakınca var mı bilmiyorum ama çak bi patiye falanda koyarmısınız.