Beagle

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

incememedbutfat

Hayvansever
Kopek Dostu
Öncelikle merhaba internette bilgi ararken burada buldum kendimi her neyse, ben yavru bir yavru beagle almaya karar verdik bu yazın inşallah.3 ay boyunca birlikte olucağız eğitimleri filan her konu hakkında bir fikre sahip oldum fakat beagleların çok aktif olması ile ilgili içimi kemiren bir his var ve bunu araştırma gereği duydum.

Ben beagle için yer yapıyorum ve bu kullanılmayan tuvalet olacak alaturka tuvaletin içi dolu oraya bir köpek oyun alanı vs yapıcağım ve orası yaklaşık 12 mt ² ve öğrenci oldum için sabah 8 akşam 4 yokum fakat sabah gitmeden önce okuldan gelince ve akşam yürüyüşe çıkartabilirim önerilerinizi bekliyorum

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Sizin olmadığınız süreç boyunca evde yalnız mı kalacak?

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Siz yokken havlayarak komşuları rahatsız edebilir veya dikkat çekmek için eşyalara zarar verebilir, tuvaletini ortalık yere yapabilir

incememedbutfat

Hayvansever
Kopek Dostu
Siz yokken havlayarak komşuları rahatsız edebilir veya dikkat çekmek için eşyalara zarar verebilir, tuvaletini ortalık yere yapabilir
şöyle düşündüm uykumdan biraz fedakarlık ederek 40 dakikalık sabah yürüyüşüne çıkardıktan sonra erken uyanacağı için zaten uyur ve bir kaç takım forumda sıkıntı olmuyor diyorlardı.
ve bu dediğin her ırk için geçerli mi ?

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Irk olarak genelleme yapmak pek doğru olmaz önemli olanın karakter olduğunu düşünüyorum. Çok enerjik veya size çok bağımlı olursa aşırı davranışlarda bulunabilir.