Bazı akıllı köpekler, bazı kişileri hiç umursamıyor

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

HayvanSever

Yeni Üye
Diger Dostu
Bulunduğum mahallede arkadaşın Sibirya Kurdu var. Ayrıca burada kendi iş yeri dükkanları var. Efe adını verdikleri Sibirya Kurdu akıllı, sessiz, uslu, hiç yaramazlık yapmayan bir köpek. ne zaman yanına gidersem gideyim seviyorum. Hiçbir şey yapmıyor, kılını bile kıpırdatmıyor :D Gözlerinin içine bakıyorum, hiç oralı olmuyor. Geçen yine gittim arkadaşla dükkanın önünde oturduk Efe'ye sesleniyorum şöyle böyle diyorum ya hiç takmıyor. Arkadaşın babası geldi, Efe'nin benim dediklerime tepki vermemesini fark etti ve hiçbir şey söylemeden kaş göz hareketi yaptı. Efe direkt yanıma geldi, kulağıma kadar yanaşıp yanıbaşımda çöktü ve kendini sevdirdi. Ya arkadaş, beni adam yerine koymuyorsun da mı dinlemiyorsun 😂 Dediklerimi anlıyor ama umursamıyor.

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Cool bir köpek demek ki Efe :) bende merak ettim Efe'yi rica etsem senden fotoğrafları var ise paylaşabilir misin?

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Şunu fark ettim, Efe'de biraz kedilere özentilik olabilir. Genel de kediler hiç kimseyi umursamazlar, kimseyi takmazlar kafaya o nedenle Efe'de kedilere bazı yönleri benzemiş olabilir :)

Bekliyoruz o zaman fotoğraflarını bakalım nasılmış bu cool Efecik :)