Batıkent Katliamı

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Miela

Hayvansever
Kedi Dostu
Batıkentte yaşanan katliamı kınıyorum. Tekrar yaşanmamasını diliyorum ve hayvan haklarıyla ilgili yasanın artık çıkmasını caydırıcı cezalar verilmesini istiyorum. Sizin konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir hadi paylaşalım. Neler yapılabilir bir çözüm yolu arayalım. Sesimizi gerekli mercilere duyurmak için çokça paylaşalım. Biz kınamaktan yorulduk bu insan demeye dilimin varmadığı cani yaratıklar bu masumlara kıymaktan yorulmadı. En kısa sürede allahtan cezalarını bulmalarını diliyorum. Elleri kopsun inşallah.

Ekli dosyalar

• IMG_20190410_143632.jpg
    IMG_20190410_143632.jpg
    66 KB · Görüntüleme: 106

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@Miela sabah gördüm kafamdan vurulmuşa döndüm, aşırı derece sinirlenip ağzımı bozdum yalan yok!

Bu insanoğlu denilen karaktersizlere yazıklar olsun, gerçekten yazıklar olsun. İnşallah misli olarak öderler bu canlara yapılanı, elim ayağım titriyor yeminle bu olay karşısında! Sen ne istiyorsun bu hayvanlardan ee karaktersiz, haysiyetsiz! Konuşamıyor, kendisini savunamıyor, düşüncelerini ifade edemiyor, acısını söyleyemiyor, mutluluğunu paylaşamıyor! sen ne istersin bu hayvanlardan?!

destanhbf

Hayvansever
allah kahretsin bu canileri. yalanları da hazır çocuklara saldırıyordu ne demek ya. arkadaş kafayı yiyeceğim. bu nasıl caniliktir. öyle nefret doluyum ki anlatamam. günlerdir zaten bir canı sahiplendirmek için uğraşırken birde böyle bir haber ile sarsıldık dün gece. ne yapacağız bilmiyorum. ama bu önlenmedikçe artmaya devam edecek. tek çözüm işkence ve istismar yapanlara para cezası yerine hapis cezası vermeli yada en ağır ne yapılırsa o yapılmalı. sesimizi duyurmak için neler yapabiliriz. twitter de bu konu gündem yapılabilir.

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@destanhbf, sabahtan bu zamana kadar inan çok fazla canım sıkılıyor kardeşim öyle böyle değil. Gözümü açar açmaz bana yeğenim gönderdi @Bekir Ocak dayı gördün mü olayı diye, görmez olaydım kafayı bozmamak elde değil cidden...

destanhbf

Hayvansever
@destanhbf, sabahtan bu zamana kadar inan çok fazla canım sıkılıyor kardeşim öyle böyle değil. Gözümü açar açmaz bana yeğenim gönderdi @Bekir Ocak dayı gördün mü olayı diye, görmez olaydım kafayı bozmamak elde değil cidden...
valla bende de durumlar aynı. işteydim bütün gün bu konu kafama takıldı durdu

Miela

Hayvansever
Kedi Dostu
Ben dün gece olay yaşanır yaşanmaz sohayko sayesinde gördüm ve gece uyuyamadım. Bir insan bir cana nasıl kıyar aklım almıyor. İnanın çok tiksinmeme rağmen ben evimdeki böceği ya da sineği öldüremiyorum. Eşim yakalayıp dışarı salıyor. Bu insanlar vicdanları rahat yastığa kafalarını nasıl koyuyor. İçlerinde 1.5 aylık bir köpekte vardı ve serum desteğiyle hayatta tutulmaya çalışılıyordu. Hiç başlarını okşamışlar mı ya da karınlarını doyurmuşlar mı acaba bunu yapan insanlar hatta herşeyi geçtim hiç gözlerine bakmışlar mı o masumların baksalar yapamazlardı gibi geliyor. Gerçekten artık en ağır ceza neyse onu almalarını diliyorum ki caydırıcı etkisi olsun ve tekrarlanmasın. Para cezasıyla kurtulamasınlar. Hayvan hakları yasası en kısa zamanda çıkmalı bu hayvanlar rahat ve hür yaşamalı bu topraklar sadece bizim değil onlarında yaşam alanı artık bunu anlamayız. Okulda hayvan sevgisini verebilmek adına m.e.b ders koymalı.

Misgene07

Hayvansever
Her yerde bunu gösteriyorlar. Sinirlerim altüst saat sabahın 5 i ve ben hala uyuyamıyorum. Anca göstersinler kimse bişey yapmasın zaten. Samimiyetsiz medya iğrenç insanlar. Hayvan hakları hakkında kişiler ve dernekler tek başına maalesef hicbirsey yapamıyor. Zira bunun için yıllardır canla başla çalışan kişiler ve dernekler var. Mecliste oturup 25 bin maaş alan 600 tane boş insan aynı konu üzerinde uzlaşmazsa biz gibi bir sürü insan üzülmeye devam edecek. Zamanla bu tarz canice seylerin kamuoyu önünde de normalleşmesidir en büyük korkum. Çünkü Son zamanlarda ne yazık ki neredeyse her hafta böyle bir şey oluyor ülkede. 😢

Miela

Hayvansever
Kedi Dostu
Vee serbest bırakılmışlar çok yazık...

Ayşee

Hayvansever
Kedi Dostu
Almadılar. Bi tane avukat geldi ve para cezasını ödeyip bi de gülerek çıktılar mahkemeden.
Maalesef öyle oldu. Allah hepsinin bin belasını versin. 2 gündür ne kadar küfrediyorum bir bilseniz. Her yerde o yavruların cesetlerinin fotoğraflarını koyuyorlar psikoloji kalmadı artık sonumuz hayrolsun