Barış Ay Trafik Kazasında Hayatını Kaybetti

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Merhaba değerli hayvansever dostlarım, bugün maalesef çok acı bir haberi paylaşıyorum sizinle. Çok genç bir kardeşimiz bugün Osmaniye'de trafik kazasında hayatını kaybetti. :(

Her zaman her yerde bunu dile getiriyorum, lütfen elinizden geldiği kadar yavaş gidin... gideceğiniz yere 2 saat geç gidin gerekiyorsa ama yavaş gidin. İnstagram hikayesinde 190 ile giderken hikayesini paylaşmıştı 20 saat önce, akşam üzeri de trafik kazası geçirdiği haberini aldık.

Türkiye'nin en büyük webmaster platformu var R10, kendisini oradan tanıyorum. Konuşmuşluğumuz ve ticaretimiz oldu kendisiyle ama bu derece bir haber almak beni çok üzdü açıkçası. Kendisine Allah'tan rahmet, ailesine ve sevdiklerine başsağlığı diliyorum...

Saygı ve Sevgilerimle
Tevfik AKTUNÇ

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@SANCAKTAR, amin Allah razı olsun. 30'unda bile değildi daha, yaşı çok gençti, çok üzüldüm... elbet ölümü bir gün hepimiz tadacağız fakat Dünya'nın en dayanılmaz acılarından bir tanesi de anne babanın evlatlarını kaybettiklerine dair haberlerini almakmış... adam akıllı gözüme uyku girmedi, arkadaşı bilirdim, her ne kadar sanal ortamda tanışmışlığımız olsada yine de bu acı insanı derinden etkiliyor.

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@ofurkanak, amin Allah geride kalanlara sabır versin, çok zor bir acı. Bu arada aynı başlık R10’da da mevcut, oradan alıntı yapmadım ben daha önce açmıştım bu konuyu ama forumun saati bozuk.

Begüm

Hayvansever
Kedi Dostu
Çok üzüldüm ya gerçekten çok acı bir durumdur ailesine baş sağlığı dilerim😢 geçmişte trafik kazasından kaybettiğim çok değerli insan oldu acısını az çok anlıyorum o ailenin hissedebiliyorum