Banyo keyifi 🐦⛲

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Sultanım

Kanatlı hayvanlara merak salmış birisi :)
Moderatör
Kus Dostu
Havalar ısınmaya başladı . Bu gün de burası güneşli, ben de iki şapşiğe keyif yaptırayım dedim.
Bir yandan mis gibi güneş, bir yandan süper manzara, bir kapta da su olunca duramadılar...
🔆🏞
20200317_130039.jpg

20200317_130105.jpg
20200317_130142.jpg
20200317_130420-1-1.jpg

Çağğ

Hayvansever
Kedi Dostu
Kapısına takılan banyolar da var bizim kanarya bayılırdı her bahar ve yaz ayda bir bi güzel banyo yapardı. 21 sene yaşadı yavrum. Mutluydu. Bülbül gibi şakıyan bir kanaryaydı. Çok iyi etmişsiniz. Arada bir yılda bir bile olsa vitamin verin ve haftada bir tatlı kırmızı etli biber salatalık vermeyi sakın ihmal etmeyin. Gagasını öptüklerim❤️Bunlar bir de çok güzel kokar çook. Allah tüyleri kadar ömür bahşetsin.

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Aşırı güzeller, bizim burada mı havalar buz gibi sadece anlam veremedim. Ne kadar kar yağdı buraya :)

Sultanım

Moderatör
Kus Dostu
Kapısına takılan banyolar da var bizim kanarya bayılırdı her bahar ve yaz ayda bir bi güzel banyo yapardı. 21 sene yaşadı yavrum. Mutluydu. Bülbül gibi şakıyan bir kanaryaydı. Çok iyi etmişsiniz. Arada bir yılda bir bile olsa vitamin verin ve haftada bir tatlı kırmızı etli biber salatalık vermeyi sakın ihmal etmeyin. Gagasını öptüklerim❤Bunlar bir de çok güzel kokar çook. Allah tüyleri kadar ömür bahşetsin.
Benim şapşikler de cok seviyor banyoyu 😊.
Doğrusu meyve-sebze veriyorum ama bir türlü tutturamadım miktarı. İshal oluyorlar her seferinde. Ama son verişimde galiba tutturdum miktarı 😄.

Sultanım

Moderatör
Kus Dostu
Aşırı güzeller, bizim burada mı havalar buz gibi sadece anlam veremedim. Ne kadar kar yağdı buraya :)
Bizim buraya sadece bir kere yağdı❄. O zaman da üstü buz tuttu, bir daha yağmadi zaten. Genel olarak sıcak ama mesela dün hava buz gibiydi. Hava değişip duruyor.

Çağğ

Hayvansever
Kedi Dostu
Benim şapşikler de cok seviyor banyoyu 😊.
Doğrusu meyve-sebze veriyorum ama bir türlü tutturamadım miktarı. İshal oluyorlar her seferinde. Ama son verişimde galiba tutturdum miktarı 😄.
Bir de ıslak ekmek! Aman Ya Rabbi. Her defasında mı çizgi dışı sesler çılgın sevinmeler yaşanır. Kedişim de ekmek delisi kuşişkomuz da ekmek delisiydi cennet kuşum.

Sultanım

Moderatör
Kus Dostu
Bir de ıslak ekmek! Aman Ya Rabbi. Her defasında mı çizgi dışı sesler çılgın sevinmeler yaşanır. Kedişim de ekmek delisi kuşişkomuz da ekmek delisiydi cennet kuşum.
Doğrusu daha önce hiç vermedim. Severler mi bilmiyorum, sonuçta her hayvanın kendine özgü değişik düğüşük takıntıları, huyları var🙃
( kediş, köpiş duymuştum ama kuşişko ilk defa duyuyorum. İyiymiş doğrusu 😄. )