Pomeranian Boo

Banyo keyifi ­čÉŽÔŤ▓

1180x200 Reklam Alan─▒

Sultan─▒m

Hayvansever
Kus Dostu
Kat─▒l─▒m
30 May 2019
├ç├Âz├╝mler
13
Tepkime puan─▒
371
Puanlar─▒
63
Havalar ─▒s─▒nmaya ba┼člad─▒ . Bu g├╝n de buras─▒ g├╝ne┼čli, ben de iki ┼čap┼či─če keyif yapt─▒ray─▒m dedim.
Bir yandan mis gibi g├╝ne┼č, bir yandan s├╝per manzara, bir kapta da su olunca duramad─▒lar...
­čöć­čĆ×
20200317_130039.jpg

20200317_130105.jpg
20200317_130142.jpg
20200317_130420-1-1.jpg

├ça─č─č

Hayvansever
Kedi Dostu
Kat─▒l─▒m
3 Mar 2020
Tepkime puan─▒
139
Puanlar─▒
43
Kap─▒s─▒na tak─▒lan banyolar da var bizim kanarya bay─▒l─▒rd─▒ her bahar ve yaz ayda bir bi g├╝zel banyo yapard─▒. 21 sene ya┼čad─▒ yavrum. Mutluydu. B├╝lb├╝l gibi ┼čak─▒yan bir kanaryayd─▒. ├çok iyi etmi┼čsiniz. Arada bir y─▒lda bir bile olsa vitamin verin ve haftada bir tatl─▒ k─▒rm─▒z─▒ etli biber salatal─▒k vermeyi sak─▒n ihmal etmeyin. Gagas─▒n─▒ ├Âpt├╝klerimÔŁĄ´ŞĆBunlar bir de ├žok g├╝zel kokar ├žook. Allah t├╝yleri kadar ├Âm├╝r bah┼četsin.

Zuzu

Hayvansever
Kedi Dostu
Kat─▒l─▒m
4 Mar 2020
Tepkime puan─▒
133
Puanlar─▒
43
Ya┼č
33
Ya ┼čap┼čik ler ├žok tatl─▒┼člar

Tevfik

Y├Ânetici
Kedi Dostu
Kat─▒l─▒m
4 Mar 2019
├ç├Âz├╝mler
12
Tepkime puan─▒
1,876
Puanlar─▒
113
A┼č─▒r─▒ g├╝zeller, bizim burada m─▒ havalar buz gibi sadece anlam veremedim. Ne kadar kar ya─čd─▒ buraya :)

Sultan─▒m

Hayvansever
Kus Dostu
Kat─▒l─▒m
30 May 2019
├ç├Âz├╝mler
13
Tepkime puan─▒
371
Puanlar─▒
63
Kap─▒s─▒na tak─▒lan banyolar da var bizim kanarya bay─▒l─▒rd─▒ her bahar ve yaz ayda bir bi g├╝zel banyo yapard─▒. 21 sene ya┼čad─▒ yavrum. Mutluydu. B├╝lb├╝l gibi ┼čak─▒yan bir kanaryayd─▒. ├çok iyi etmi┼čsiniz. Arada bir y─▒lda bir bile olsa vitamin verin ve haftada bir tatl─▒ k─▒rm─▒z─▒ etli biber salatal─▒k vermeyi sak─▒n ihmal etmeyin. Gagas─▒n─▒ ├Âpt├╝klerimÔŁĄBunlar bir de ├žok g├╝zel kokar ├žook. Allah t├╝yleri kadar ├Âm├╝r bah┼četsin.
Benim ┼čap┼čikler de cok seviyor banyoyu ­čśŐ.
Do─črusu meyve-sebze veriyorum ama bir t├╝rl├╝ tutturamad─▒m miktar─▒. ─░shal oluyorlar her seferinde. Ama son veri┼čimde galiba tutturdum miktar─▒ ­čśä.

Sultan─▒m

Hayvansever
Kus Dostu
Kat─▒l─▒m
30 May 2019
├ç├Âz├╝mler
13
Tepkime puan─▒
371
Puanlar─▒
63
A┼č─▒r─▒ g├╝zeller, bizim burada m─▒ havalar buz gibi sadece anlam veremedim. Ne kadar kar ya─čd─▒ buraya :)
Bizim buraya sadece bir kere ya─čd─▒ÔŁä. O zaman da ├╝st├╝ buz tuttu, bir daha ya─čmadi zaten. Genel olarak s─▒cak ama mesela d├╝n hava buz gibiydi. Hava de─či┼čip duruyor.

├ça─č─č

Hayvansever
Kedi Dostu
Kat─▒l─▒m
3 Mar 2020
Tepkime puan─▒
139
Puanlar─▒
43
Benim ┼čap┼čikler de cok seviyor banyoyu ­čśŐ.
Do─črusu meyve-sebze veriyorum ama bir t├╝rl├╝ tutturamad─▒m miktar─▒. ─░shal oluyorlar her seferinde. Ama son veri┼čimde galiba tutturdum miktar─▒ ­čśä.
Bir de ─▒slak ekmek! Aman Ya Rabbi. Her defas─▒nda m─▒ ├žizgi d─▒┼č─▒ sesler ├ž─▒lg─▒n sevinmeler ya┼čan─▒r. Kedi┼čim de ekmek delisi ku┼či┼čkomuz da ekmek delisiydi cennet ku┼čum.

Sultan─▒m

Hayvansever
Kus Dostu
Kat─▒l─▒m
30 May 2019
├ç├Âz├╝mler
13
Tepkime puan─▒
371
Puanlar─▒
63
Bir de ─▒slak ekmek! Aman Ya Rabbi. Her defas─▒nda m─▒ ├žizgi d─▒┼č─▒ sesler ├ž─▒lg─▒n sevinmeler ya┼čan─▒r. Kedi┼čim de ekmek delisi ku┼či┼čkomuz da ekmek delisiydi cennet ku┼čum.
Do─črusu daha ├Ânce hi├ž vermedim. Severler mi bilmiyorum, sonu├žta her hayvan─▒n kendine ├Âzg├╝ de─či┼čik d├╝─č├╝┼č├╝k tak─▒nt─▒lar─▒, huylar─▒ var­čÖâ
( kedi┼č, k├Âpi┼č duymu┼čtum ama ku┼či┼čko ilk defa duyuyorum. ─░yiymi┼č do─črusu ­čśä. )