Az evvel çok kotu bir haber aldım :(

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Sinemelawen

Hayvansever
Kedi Dostu
Yıllardır tanıdığım bir ablam vardi. 2 tane goldeni 1 tane cins bir köpeği daha vardı. Goldenlardan birisi baya yaşlıydı ama veteriner daha aklı yerinde 3 sene yaşar demisti 3 ay evvel.
Diğerleri e yaşında golden, en kucuk de 1-2 yaşındaydı. Hasta olan golden vefat etmiş. Onu gömmeye gidip döndüğünde en küçüğü araba çarpıp anında öldüğünü öğrenmiş. Yikilmis.
Ben burda perişan oldum onu dusunemiyorum :(

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Çok çok üzüldüm, gerçekten dostlarını toprağa koymak bir insan inanılmaz acı bir durum :(
Bu durumu bizler de yaşıyoruz, hatta çokta yaşadık. Her canlı ölümü bir gün tadacak ama o an geldiği vakit dayanılması güç olan acı içimizi kemiriyor, zor nefes alıyoruz ve Dünya'nın ne kadar dar geldiğini anlıyoruz. Çok üzüldüm ben de, içim acıdı...

Sinemelawen

Hayvansever
Kedi Dostu
@Tevfik, büyüğü açıkçası biraz bekliyorduk ama küçüğe çarpıp kaçan Allah'ından bulsun. Vallahi yüreği dayanmıyor insanın. O nasıl katlanacak acaba?

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@Sinemelawen ben o kişilere diyecek söz bulamıyorum, burada kendi koyduğum kuralları çiğnemek istemiyorum. Allah onları bildiği gibi yapsın, gerçekten böyle karaktersizlerden yıldım ben!

isos81

Hayvansever
Kedi Dostu
Başınız sağolsun, çok zor bir durum. Hele ki beklenmedik olunca da insan daha fazla üzülüyor.