Ayaktaki Nasır Nasıl Geçer

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Merhaba değerli hayvansever dostlarım,

bugün sizlere bambaşka bir konu açacağım. Ayaktaki nasır nasıl geçer? Günde ortalama 11 saat ayaktayım ve ben bu durumdan şu an için kurtulamam maalesef, aşırı iş yoğunluğu ve ayakta kalma problemim ayağımdaki nasırla birleşiyor beni çok fena bir hâle getiriyor.

Sol ayak parmağımın (en küçük) yanında bulunan nasır beni ciddi anlamda hayattan soğuttu. Her ne tür ayakkabı giyersem giyeyim beni benden alıyor. Hatta size şu şekilde izah edeyeyim, ayağımda çorap dahi olmasa çıplak bir ayakla dursam bile yine bu ağrı devam ediyor. En küçük parmağımı kesemeyeceğime göre, birbirine yakın duruyor ve sanki baskı görevi yapıyor gibi hissediyorum.

Bir zamanlar bistüri ile kesip, ağzıma havluyu alarak nasırı kestiğim yere akü suyu dökmüştüm o an canım gitti ama daha sonra düzelmişti. Aynı acıyı yaşamak istemeden neler yapabilirim? Nasır bandı, nasır kremi ve tıbbi her türlü alternatif çözümü denedim. Bana kesin geçecek bir öneride bulunabilir misiniz?

Miela

Hayvansever
Kedi Dostu
Geçmiş olsun nasıl bir şey olduğunu bilmem hiç yaşamadım ama bizim burda bazı eczaneler nasırı temizliyor. Çokta uygun bir fiyata.

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@Miela, şu şekilde açıklayayım. Allah tüm hayvan, kadın, doğa ve çocuk düşmanlarının başına versin. O derece lanet bir şey, tüm gün ayakta duruyorum (9 saate yakın) ve bu durum beni benden alıyor desem yeridir. Ne kullsansam değişmiyor maalesef. Acaba ne kadara temizliyorlar? Bizim burada da bulabilirim belki:unsure:

Miela

Hayvansever
Kedi Dostu
@Miela, şu şekilde açıklayayım. Allah tüm hayvan, kadın, doğa ve çocuk düşmanlarının başına versin. O derece lanet bir şey, tüm gün ayakta duruyorum (9 saate yakın) ve bu durum beni benden alıyor desem yeridir. Ne kullsansam değişmiyor maalesef. Acaba ne kadara temizliyorlar? Bizim burada da bulabilirim belki:unsure:
Burada 15 lira. Büyük eczanelerde var bildiğim kadarıyla cilt bakımı, analizi falan yapan yerlerde güzellik merkezi de olan. Eğer temizlenebilecek gibiyse çıkarıyorlarmış ama tekrar oluşup temizletmek gerekebiliyormuş. Kayınvalidem duymuş benimde bana sordurmuştu. Eğer ameliyatlıksada yönlendiriyorlarmış.

Miela

Hayvansever
Kedi Dostu
Bu arada bahsettiğim yeri de buldum. Belki bilgi alabilirsiniz. Şirinyer Ümran Civan Eczanesi. Güzellik salonu da varmış ve orada yapılıyormuş bu işlem. Googledan aratırsanız telefonu çıkıyor bilgi alabilirsiniz.

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@Miela, çok teşekkür ederim yardımlarınızdan dolayı ancak haftaiçi arayabilirim haftasonu çok yoğun çalışıyorum işte