Applaws Mama Nasıl ?

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Berna.

Hayvansever
Kedi Dostu
merhabalar aplaws mamanın 400 gramlığına rastladım içeriği de güzele benziyor kullanan veya bilgisi olan varmı birde onu denemek istiyorum

Arndiol

Hayvansever
Kedi Dostu
Yüksek proteinli bir mama idi hatırladığım kadarıyla.
Gerçek et oranı piyasadaki cogu mamadan yüksek.

Şu an ne kullanıyorsunuz? Açıkçası kedinize kaliteli bir mama veriyorsanız ve seviyor ise başka mama denemek onu boşuna strese sokar

Berna.

Hayvansever
Kedi Dostu
dün yazmıştım buraya seçiciler diye 2 si kısır biri değil fakat kısır olmalarına rağmen proplan kuzuladan başka yemiyolar ve istekli de yemiyolar artık bende deniyorum kısır mamaları felicia yedi biri numune olarak aldım onda karar kıldım bende ama içeriği güzel değil diye yavaştan başka mamalara devam etmek istiyorum yardımlarınıza ihtiyacım var 🤗

Sinemelawen

Hayvansever
Kedi Dostu
Adını duymuştum ama içeriğini hatırlamıyorum açıkçası.

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Bildiğim kadarıyla Applaws kedi mamasının kısır kediler için seçeneği yok. Kısırlaştırılmış kedilere yetişkin kedi maması vermeniz onları olumsuz etkileyebilir bu sebeple almanızı tavsiye etmem. :)

Berna.

Hayvansever
Kedi Dostu
aynen şuan baktım bende dikkat etmemişim kısır olan varmı yokmu diye 1 tanesinide kısırlaştırmadık daha onada alabilirim aslında bide golosinin buldum bakalım sizce ne yapıyım kısırlaştırma sığınma proplan kuzuluya devam mı etsem

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Golosiden önce Exclusion denemenizi öneririm. Exclusion da yiyebileceğini düşünüyorum ama emin değilim çok seçici bir kediniz var, yine de deneyin derim. :)

Berna.

Hayvansever
Kedi Dostu
aplaws mamayı denemiyim ozmn exclusionu deniyim bidakine de profine düşünüyorum sağolun tekrardan 🤗