Anlaşmalı Petshoplar

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

sensei111

Hayvansever
Kedi Dostu
Bizler kendi canlarımıza baktığımız gibi sokaktaki canlarada bakmaya çalışıyoruz,durum böyle olunca ay içinde yüklü miktarda mama çekip bayağı bir harcamada bulunuyoruz,bir kaç gün önce yerli ve milli sayın imalatçılarımız ile bazı petshoplara mail attım,her ay yüklü mama aldığımdan ve sokaktaki canlarada verdiğimden bahsettim,2 firmadan cevap geldi biri sitede yazılı neyse fiyat odur indirim yapamayız dedi,bir diğeri ise sözde indirimli fiyat diye piyasa fiyatından fiyat verdi,ben diyorumki bu forum adına biri veya birileri bu yerli ve milli imalatçı firmalarla anlaşıp forum üyelerine bir indirim kodu verilerek ürün almamız sağlanamazmı? (şahsen ben aylık 20-30 kg mama alıyorum,aynı zamanda kamu görevlisiyim,bu durum haliyle bütçemi sarsıyor)

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Aslında büyük bir şirket ile anlaşma sağlayacaktık, daha sonra bir kopukluk oldu.

Sadece sitemizin üyelerine ve ziyaretçilerine özel harika bir indirim kodu projemiz vardı ama askıda kaldı. Eğer böyle büyük, güvenilir ve buradan gidecek üyelerimizi/ziyaretçilerimizi mağdur etmeyecek şirket olursa elbette çalışabiliriz.

sensei111

Hayvansever
Kedi Dostu
linki siz görün diye attım tevfik bey,bu firmayla anlaşma yapabilirmiyiz?

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@sensei111, teşekkür ederim linki kaldırdım :)

Aslında hiçbir firmaya mail veya telefon etmek istemiyoruz. Teklifler gelir ise neden değerlendirmeyelim? Elbette olur, çalışabiliriz.

sensei111

Hayvansever
Kedi Dostu
Ne yazıkki adamlar burnundan kıl aldırmıyor,siz veya uygun biri firmalarla anlaşma sağlayabilir.