İstek Ankara Veteriner Tavsiyesi

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

PPGGoktug

Hayvansever
Kopek Dostu
Ankara da kedim için veteriner kliniği aramaktayım öneriniz var mı

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Eski başlıklara mutlaka göz atmanızı tavsiye ederim. O başlıklarda da uygun fiyatlı ve güvenilir veteriner hekim tavsiyelerinde bulunmuşlardı. Mobil olduğum için direkt link veremedim, kusura bakmayın. :) 🐾

Sinemelawen

Hayvansever
Kedi Dostu
@PPGGoktug, aynen eski başlıklarda ben de yazmıştım şimdi hatırlamıyorum ama adını :)

zbtys

Hayvansever
Kopek Dostu
petcode hayvan hastanesi veteriner ateş barut

Patiska

Hayvansever
Kedi Dostu
Atakule Veteriner kliniği Doğuş Onursal Demirtaş dorukgiller veteriner Kliniği Doruk Demirci. Doğuş beye bizzat kendi kedilerimi götürüyorum. Değiştirdiğim 5. veteriner hekimim kendisi. Önceki kliniklerde tahlil vs hiçbir şey olmadı kısırlaştırmaları dahil . Bir kızımda biz isteyince kan alındı . İdrar kokuları arttı oğlanın sırtında bir şey elime geliyor dedim dedim kedi idrarı kokar dendi . Doğuş bey evimize gelip kum kaplarına baktı kan gördü ve kokuyu o da algıladı . Tahliller neticesinde oğlumda böbrek fonksiyonlarında bozulma yüksek kolestrol ve o elime gelen yerde kitle çıktı. Önce tedavisi başlandı durumu düzelince de ameliyat oldu. Çok şükür iyi huylu yağ bezesi imiş ...

Arndiol

Hayvansever
Kedi Dostu
Sosyal medya da dobida diye bir kanal var izliyorum oldukça ilgililer. Dorukgiller idi adı.
1 arkadaşım götürüyor oldukça memnun ama sadece randevu olayına fazla takıklarmış.

MelekP.

Hayvansever
Kedi Dostu
Bende kedilerim için veteriner kliniği arıyorum daha 4 aylıklar ancak biri dişi biri erkek olunca kısırlaştırma işi ciddiye biniyor bu klinikleri arayıp bilgi alayım. Teşekkürler

Sinemelawen

Hayvansever
Kedi Dostu
Dorukgiller, Cat hospital var. İkisi de iyidir.

Begüm

Hayvansever
Kedi Dostu
Aslında veteriner hekime giden kişiler başlık açıp düşüncelerini belirtirse harika olur bu şekilde hangi veteriner daha iyi net anlamış oluruz. Tabii bu şahsi düşüncem siz ne dersiniz?