Duyuru Android Cihazlar Mobil Sürümü İndirebilirler

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Merhaba değerli hayvansever dostlar, kullandığımız alt yapı bizlere harika bir seçenek sunuyor ve Android cihazlarda uygulamayı direkt olarak mobil cihazlara indirme fırsatı veriyor. Apple kullanan kişiler (ben dahil) maalesef bu durumdan yararlanamıyoruz. İlerleyen zamanlarda sistem bize bir güncelleme getirir ise harika olur.

Uygulama olarak yapacağınız işlem oldukça basit.

Google Chrome üzerinden internet sitemizi açtıktan sonra sol sekmede yer alan menüler (logonun solunda) kısmına tıklıyorsunuz.

android-uygulama-yukle.jpeg

Ardından Uygulamayı yükle karşısındaki Yükle kısmına tıkladıktan sonra

android-uygulama-yukle-2.jpeg

Hemen ardından yeniden yükle diyoruz.

Ve sitemizin uygulaması telefonuzun menüsünde yer oluşturmaktadır. Böylece kısa yoldan sitemize ulaşabilirsiniz.

android-uygulama-yukle-3.jpeg

Aklınıza takılan her soruyu özgürce sorabilirsiniz.

Saygı, sevgi ve hayvanlar ile kalın.
Tevfik AKTUNÇ

Begüm

Hayvansever
Kedi Dostu
Bu benim işime gelir android kullanıcısıyım ve kullandıkça deneyimlerimi buraya yazacağım Tevfik bey emeğinize sağlık

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Rica ederim güle güle kullanın, aynı zamanda bilgisayarda Google Chrome kullanan aile üyelerimiz, adres çubuğunun sonunda + işaretine tıklayıp uygulamayı masaüstüne yükleyebilirler :)

Sinemelawen

Hayvansever
Kedi Dostu
@Tevfik, şu an aşırı sevindim bu habere. Hemencik indirdim. Geçenlerde yazacaktım artık uygulaması gelsin diye de, sesimi duymussunuz :)

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@Tevfik, şu an aşırı sevindim bu habere. Hemencik indirdim. Geçenlerde yazacaktım artık uygulaması gelsin diye de, sesimi duymussunuz :)

Aslında webview olarak geçiyor ama zamanla özel bir yazılım yaptıracağım ☺️ Şimdi bu uygulama fazlasıyla idare edeceğini düşünüyorum. Ayrıca, bildirim oluşacak mı uygulama üzerinde haberdar edebilir misiniz rica etsem? Bildirim oluyor mu? Olmuyor mu? Merak ediyorum ☺️

Sinemelawen

Hayvansever
Kedi Dostu
@Tevfik, özel mesaja gelir mi bilmiyorum da, normal etiketli yazılarda bildirim gelmedi.

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@Sinemelawen, ilerleyen vakitlerde özel bir uygulama yaptıracağım vakit bildirim sistemli olacak uygulama. Ve aklımda bayağı sağlam bir uygulama fikri var, uygulama konusunda çok fazla bilgiye sahip değilim açıkçası onu bir ekibe yazdıracağım :)