Alman Kurdu Ve Malinois

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Melda

Yeni Üye
bu iki türde kendimi buluyorum. Sanırım liderlik özelliklerinden..:)

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Her iki tür de gerçekten muhteşem köpekler, Alman Kurdu olan bir akrabam var köpeğini severek eğitti. Köpeğe otur diyor köpek bazen oturuyor, bazen oturmuyor bırak oturmasın hiç önemli değil diyor onu özgürce yaşamaya bırakıyorum derdi :)

Melda

Yeni Üye
Her iki tür de gerçekten muhteşem köpekler, Alman Kurdu olan bir akrabam var köpeğini severek eğitti. Köpeğe otur diyor köpek bazen oturuyor, bazen oturmuyor bırak oturmasın hiç önemli değil diyor onu özgürce yaşamaya bırakıyorum derdi :)
muhteşem koruma içgüdüleri var

Gizem

Hayvansever
Kedi Dostu
alman kurdu :love: en çok sevdiğim köpek ırklarından bir tanesidir. lütfen hemen kınamayın beni, her köpeğin yeri ayrıdır fakat bazılarının favorisi olur bir köpeğe aşık olur ya bende alman kurduna aşığım diyebilirim

Oteki

Hayvansever
Balik Dostu
Alman kurdunu ben de çok seviyorum. Çok tatlı hayvanlar birazcık tırsabiliyorsun tabii, çelişkiye bakar mısın :)

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Alman kurdunu ben de çok seviyorum. Çok tatlı hayvanlar birazcık tırsabiliyorsun tabii, çelişkiye bakar mısın :)

Bu durum ailemdekilerde de var sayın hocam :) seviyorum ama uzaktan diyorlar genel de, bir ben yaklaşan, kucaklayan ve öpen taraftanım sanırım? :)

Oteki

Hayvansever
Balik Dostu
Bu durum ailemdekilerde de var sayın hocam :) seviyorum ama uzaktan diyorlar genel de, bir ben yaklaşan, kucaklayan ve öpen taraftanım sanırım? :)
Kesinlikle hocam. O kadar istiyorum ki köpeklere yakın olabilmek, sevmek. Ama bir fobim var biraz da olsa, yeneceğimi düşünüyorum ama :)

JagerModus

Hayvansever
Kus Dostu
bu iki türde kendimi buluyorum. Sanırım liderlik özelliklerinden..:)
Alman kurdu'nu tek geçiyorum ben genelde yahu. O kadar şirin söz dinleyen bir dost olamaz. Birde o kadar fazla önem verip koruyorlar ki sana bir şey geldiği an karşı atağa geçiyor dostlarımız.

pisipisi

Hayvansever
Kedi Dostu
Siz bide bendeki sivas kangalını görün canavar :D

Melda

Yeni Üye
alman kurdu :love: en çok sevdiğim köpek ırklarından bir tanesidir. lütfen hemen kınamayın beni, her köpeğin yeri ayrıdır fakat bazılarının favorisi olur bir köpeğe aşık olur ya bende alman kurduna aşığım diyebilirim
Kulakları hele kıtır kıtır yerim akşam Arka Sokakları izlerken Garipi gördüm için gitti

Melda

Yeni Üye
ben korkmam koruma köepkleri hocam sivri kulaklarını ısırırım =)

mucahittursun61

Hayvansever
Kedi Dostu
muhteşem koruma içgüdüleri var
Koruma içgüdüleri olarak kangallar da acayip hayvanlar bence. Bizim mahallede bir tane var ayağa kalkınca sahibini geçiyor. Kaldırımda biri yanaşsa hemen durup onu izlemeye başlıyor. Sahibi nasıl bir eğitim verdiyse 'komşu oğlum komşu komşu' diyor ve köpek yürümeye devam ediyor.

Melda

Yeni Üye
Koruma içgüdüleri olarak kangallar da acayip hayvanlar bence. Bizim mahallede bir tane var ayağa kalkınca sahibini geçiyor. Kaldırımda biri yanaşsa hemen durup onu izlemeye başlıyor. Sahibi nasıl bir eğitim verdiyse 'komşu oğlum komşu komşu' diyor ve köpek yürümeye devam ediyor.
Ben onu zapt edemem