Alıntı Yazı Yapmak Bizi İtibarsızlaştırır

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Merhaba değerli hayvansever kullanıcıları, sitemiz üzerinde bir yazı paylaşacağınız zaman lütfen direkt olarak kopyalamayın konuyu.

Kendinize göre gerekirse yorumlayın veya eleştirin ama direkt yazıyı kopyalamak bizim sitemizi itibarsızlaştırıyor, bir haber konusuna kaynak yazılmamış ve yazı sahibi haklı olarak neden benden aldığınızı yazmadınız demiş. Ben de direkt kaynak olarak "x siteden alınmıştır" yazdım.

Makale, haber vb. birçok yazıyı almak yerine okuyup kendimizce değerlendirip paylaşsak çok daha mantıklı olur.

Saygı, sevgi ve hayvanlar ile kalın.
Tevfik AKTUNÇ

cigdemcnkc

Hayvansever
Kedi Dostu
Daha önceden bu tarz bilgilerin paylaşıldığını gördüğüm için böyle bir haberi paylaşmak istemiştim ama nereden eklendiğini bilmediğimden kaynak ekleyemedim. Kusura bakmayın 🙄

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Estağfurullah @cigdemcnkc hanım, konu sahibi gelip sitede benim sitemden alıntı yapılmıştır, neden kaynak göstermiyorsunuz demesi benim zoruma gitti. Sizlik bir durum yok, lütfen yanlış anlamayın.

Ben bir haber veya makale gördüğüm vakit kendimce onu yorumluyorum, özgünleştirmeye çalışıp o şekilde paylaşıyorum. Direkt alıntı yaptığımız zaman sizin konuya yazıldığı gibi konu sahibi anında geliyor :)

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Yazı çevirip alıntılamak dahi sıkıntı yaratabilir, yazı yazmadan önce dikkat ediniz lütfen :)

empat

Hayvansever
Kedi Dostu
Merhaba değerli hayvansever kullanıcıları, sitemiz üzerinde bir yazı paylaşacağınız zaman lütfen direkt olarak kopyalamayın konuyu.

Kendinize göre gerekirse yorumlayın veya eleştirin ama direkt yazıyı kopyalamak bizim sitemizi itibarsızlaştırıyor, bir haber konusuna kaynak yazılmamış ve yazı sahibi haklı olarak neden benden aldığınızı yazmadınız demiş. Ben de direkt kaynak olarak "x siteden alınmıştır" yazdım.

Makale, haber vb. birçok yazıyı almak yerine okuyup kendimizce değerlendirip paylaşsak çok daha mantıklı olur.

Saygı, sevgi ve hayvanlar ile kalın.
Tevfik AKTUNÇ
Çok önemli bir konuya değinmişsiniz. Bahsettiklerinize katılıyorum.