İstek Akvaryum Kategorisi Açılması

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Herotürk

Hayvansever
Balik Dostu
Akvaryum Kategorisi Açılması gerektiğini düşünüyorum.
Kolay gelsin

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Merhabalar, yakın zaman içerisinde açacağım. Sağlık sorunlarımdan dolayı mobilim, bilgisayara geçtiğim vakit direk açacağım. Bilgilendirme için çok teşekkür ederim

Ali

Hayvansever
Kopek Dostu
Akvaryum hemen her hobicinin küçük - büyük deneyim yaşadığı ve kitlesi yüksek bir alan. Ben de eski bir akvarist olarak faydalı olacağını düşünüyorum. :)

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Haftaiçi Akvaryum forumunu oluşturacağım. Akvaryum forumu içerisinde alt kategori olarak neler istiyorsunuz? Çok fazla kategoriye girmeden insanların işlerine yarayabileceği ve en etkili kategorileri belirtirseniz ona göre oluşturabilirim.

Ali

Hayvansever
Kopek Dostu
Haftaiçi Akvaryum forumunu oluşturacağım. Akvaryum forumu içerisinde alt kategori olarak neler istiyorsunuz? Çok fazla kategoriye girmeden insanların işlerine yarayabileceği ve en etkili kategorileri belirtirseniz ona göre oluşturabilirim.

Yarın küçük bir araştırmayla yazacağım.
Yıllar önce aynı içerikte bir forum sitesine sahiptim. :)

destanhbf

Hayvansever
hocam aslında çok fazla evde beslenilen akvaryum balığı türü yok. en fazla 20-30 tür vardır. biz en çok evde beslenen türlerin oluştuğu listeyi çıkarıp o liste deki balık türlerinin beslenmesi- kullanılan mamalar ve bakımı konularında içerik hazırlayabiliriz.

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Ben açıkçası türlere fazla girmek istemiyorum. Bu durumu konu başlığında da belirtebilir kullanıcı, örnek vermek gerekirse; Kriza Gold Balığım Neden Yem Yemiyor? gibi. Aslında bu basit bir örnek, kategoriler; hastalıkları, tedavileri, akvaryumlar vb. şekilde gidebilir düşüncesindeyim.

Ali

Hayvansever
Kopek Dostu
Aslında; Canlı Doğuranlar, Cikletler, Bitkili Akvaryumlar, Tür Tavsiyeleri, Malzeme ilanları gibi (daha da çoğaltılarak) içeriği çok dağıtmadan ana başlıklar açılıp bunların altında konularla ilerlense daha düzenli olur gibi.

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Aslında; Canlı Doğuranlar, Cikletler, Bitkili Akvaryumlar, Tür Tavsiyeleri, Malzeme ilanları gibi (daha da çoğaltılarak) içeriği çok dağıtmadan ana başlıklar açılıp bunların altında konularla ilerlense daha düzenli olur gibi.

Kesinlikle katılıyorum bu şekilde oldukça güzel kategoriler oluşturulabilir. Bir zamanlar ben de kriza gold besledim fakat Akvaryum konusunda çok detaylı bilgiye sahip değilim sizlerden bu nedenle böyle destek istiyorum :)

• Beğen
Tepkiler: Ali

destanhbf

Hayvansever
hastalık -tedavi -akvaryum- kullanılacak ekstra gereçler (su motoru yavruluk gibi) - mama çeşitleri yada önerileri- son olarak da yavru sahiplendirme yada kişilerin birbiri ile muhabbet edebileceği bir sohbet başlığı soru cevap şeklinde olabilir. bu öneri tabi. iyi kötü ekleme çıkarma yapılabilir geliştirilebilir.

destanhbf

Hayvansever
uzun zaman oldu balık beslemeyi bırakalı ama genel anlamda hakim olduğum bir iki tür var hocam. işte burada soran dostlara açılan başlık altında dönüş yaparız elimizden geldiği kadar.

• Beğen
Tepkiler: Ali

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Rica ederim, sitemizin yoğunluğuna göre istek kategorilere yer vereceğim ☺️

Beyzpl

Hayvansever
Balik Dostu
Konuyu geç gördüm ama ben özellikle bir kadagoride bir fikir söylemek istiyorum. 😅
Akvaryum ile ilgili başka bir forumda sürekli yaşanan bir olay, balık hastalığı ile ilgili açılan konuda hiçbirşey detay verilmiyor. Bunun sonucu insanlar ek olarak bilgi istemek zorunda kalıyor. Bir süre sonra da cidden sinir bozucu bir hal alıyor. Hastalıklar ile ilgili bir başladık açılırsa, form gibi doldurulması gereken yerler olsa nasıl olurdu acaba. 😁

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@Beyzpl, aslında şöyle söyleyeyim, örneğin: Akvaryum kategorisinin Amerikan Tetraları forumuna isteyen dilediği gibi hastalık, tedavi, görsel vb. konular açabilir :)

Aslında bu durum sadece balıklar içinde değil, burada birçok konuda ayrıntı vermeleri için mesajda teşvik ediyorum, daha detaylı anlatabilir misiniz? Veya fotoğraf vb. şeyler paylaşır mısınız diye.

Tabii ilerleyen zamanlarda ise bu durum daha iyi bir hâl almaya başlıyor. Daha ayrıntılı anlatmaya başlıyorlar, maalesef çok fazla kişi sosyal medya üzerinden yola çıkıyorlar.