Akıncı Dizi İncelemesi Murat Soner Tarafından Yapıldı

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Merhaba değerli hayvansever dostlarım, Murat Soner’i severek takip ediyorum dizi ve filmler hakkında yaptığı eleştirileri genellikle çok doğru buluyorum.

Böyle absürt komedi olarak yorumlaması, iğneleyici konuşması ve gönderme yaparak laf çarpması muhteşem. Bir de filmler ve filimler kanalı vardı (parodi kanal) izlediğim filmleri eleştirdiğinde karnıma ağrı giriyordu gülmekten 😂

Akıncı dizisini izlemedim, izlemem de. Yemeğimi yerken 5-10 dk denk geldi ve kavga sahneleri beni benden aldı 😀 İzleyene saygı duyar mıyım? Elbette, saygı mecburidir :) ama çok güzel yorumlamamış mı dizi hakkındaki düşüncelerini. Eğer takip etmek isterseniz Murat Soner’i tavsiye ederim, birçok kişi gıcık bir tip olarak yorumlayabilir ama bayağı sempatik bulanda var 😂

Arndiol

Hayvansever
Kedi Dostu
Murat Soyer iyidir, evimde tv kanalları izlenmese de sayesinde dizi sektörünün ne kadar kötü oldugunu görüyorum.

Ancak zaman zaman kendini sürü bilincine kaptırıyor, nadir de olsa bazı yapımları abartacak kadar kötülüyor.

Ama severek izliyorum yinede :D

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Murat Soyer iyidir, evimde tv kanalları izlenmese de sayesinde dizi sektörünün ne kadar kötü oldugunu görüyorum.

Ancak zaman zaman kendini sürü bilincine kaptırıyor, nadir de olsa bazı yapımları abartacak kadar kötülüyor.

Ama severek izliyorum yinede :D

Ben sert mizah ve ağır eleştirileri seven birisiyim 😀 elbette objektif olabilmeye çalışıyorum fakat bizim dizilerimizin çoğu da sert eleştirileri hak ediyor. Türk dizisi 2 saat 50 dakika olur mu? Yüzüklerin Efendisini çeken adamlar izlese, biz bir saate hepsini halledermişiz derdi 😀 yabancı dizilere bakıyorum, son dönemlerde Blacklist’e kafayı taktım kısa ve öz ilerliyor, tertemiz. After Life izliyordum 30 dakika, sakinlik ve tebessüm bırakıyor insanın yüzünde. Bizim diziler 3 saat + 3 saat reklam ile rekora koşuyorlar. O nedenle televizyon izlemiyorum, Netflix yıllardır var, sömürüyorum elimden geldiği kadar 😂