Adamı çırılçıplak soyup pitbull’la cinsel organını parçaladılar

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Anıl

Hayvansever
Kopek Dostu
Bu yılın ilk altı ayında 17 bin cinayetin işlendiği Meksika’da dehşet verici bir 'yargısız infaz' vakası yaşandı. Başkent Mexico City'de çete üyesi beş kişi, bir kadına tecavüzle suçlanan adama pitbull cinsi köpekle saldırdı. Türkiye'de yasaklı olan saldırgan köpek, adamı resmen iğdiş etti.

Bu vahşete imza atan çete üyeleri, “ibret olsun” diye haberde adı anılmayan talihsiz adama yönelik işkence görüntülerini kaydetti.
İnsanın kanını donduran kayıtta beş kişi tarafından etrafı sarılan adam kelepçelenerek çırılçıplak yere yatırılmış halde ekrana yansıyor.
Bu sırada da pitbull adamın cinsel organına saldırıyor. Kurbanın “Durun, beni bırakın, lütfen beni bırakın” diye haykırdığı duyuluyor.
Ardından izleyenler arasından bir kişi adamın ağzını kapayarak yardım çağırmasını engelliyor.
İngiliz Daily Mail gazetesinin haberine göre; dehşet verici işkenceye maruz kalan adamın akıbeti ise bilinmiyor.

Kaynak; VAHŞET! Adamı çırılçıplak soyup pitbull’la cinsel organını parçaladılar – Sözcü Gazetesi

Rosesayse

Hayvansever
Kedi Dostu
Bir canliya evet zalimce bir tutum yapilan ama tecavuz ettigi kisiye ayni seyi yaptigini dusunursek cok adaletli geldi oda beni birak diyip yardim cagarmak icin cirpinmistir peki o acimismi hayir ama elbet adalette yargilanmasi en dogrusu

SANCAKTAR

Hayvansever
Kopek Dostu
Bir an boşluğuma geldi ve bu videoyu izledim. İzlemez olaydım

Aksoy38

Hayvansever
Kedi Dostu
İnsanın insana merhameti kalmamış ki biz bu insanlardan hayvanlara merhamet bekleyelim