Acil Yardım Istiyoruz

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

gknbla

Hayvansever
Kedi Dostu
İstanbul da merkeze uzak bir ilcenin 112 istasyonu olarak kış aylarının başında spontane olarak sahiplendiğimiz istasyonumuz da beslediğimiz kedimiz bugün altı adet kedi dünyaya getirdi (ilk dogumu)
Konu başlığındaki aciliyet şu sekilde istasyonumuz gecici bi süreligine bir devlet hastanesine yarın itibariyle taşınmak zorunda ve kediler icin ilgilenebilecegimiz bir yer malesef olamayacak ve yarın itibariyle kediler ortada kalacak durumu fazla dramatize etmek istemiyorm ama karakteri cok duzgun olan hic bir şımarıklığını olumsuzlugunu görmedigimiz aylarca baktığımız kedimizin tamda doğum yapmısken yavrularıyla bu şekilde ortada kalacak olması canımızı fazlasıyla yakıyor.
Bunu önceden tahmin ettiğim icin dün kedi doğum yapmadan önce ibb dahil bircok belediyeden yardım istedim ama malesef olumlu bir yanıt alamadım
Hayvanlar.net e bu konuyu acmak yardm istemek icin üye oldum ve bu başlıgı açtm bi şekilde barınak yada uygun bir ortam bulunabilecegini düşünüyorum yardım ve önerileriniz çok değerli olacaktır.şimdiden çok teşekkür ediyorum.

• Beğen
Tepkiler: BZC

BZC

Teknik Sorumlu
Yönetici
Kus Dostu
Merhaba,

Özel mesaj yolu ile size ulaşıyorum. Sosyal medya hesabımızdan bir post çıkabiliriz.

BZC

Teknik Sorumlu
Yönetici
Kus Dostu
Yavrular için güvenli yer bulundu. Teşekkürler.