ACİL MAMA DESTEGİ.KARACİGER DESTEKLİ MAMAYA İHTİYACIMIZ VAR ..

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Ebru Güzelyurt

Hayvansever
39
39
ACİL MAMA DESTEGİ.KARACİGER DESTEKLİ MAMAYA İHTİYACIMIZ VAR ..Bu cana insan denmez.Biri zevkine eziyet etmiş karaciğeri iflas etmiş durumda Enfekyonu var.kansizligi var .ve diyaframı yırtık iç organlarının hepsi yer değiştirmişti.kalçası kirik ve arka ayakları kırık . Sağlık durumu duzeltildikden sonra ikinci ameliyatını olacak . Bu minik can mama desteklerinizi bekliyor ..

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Ebru hanım lütfen bir defa açın konunuzu. Spam’a düşüyor sürekli aynı konuyu açarak, lütfen buna özen gösterelim. Bir konuyu bir defa açıyoruz sitemiz içerisinde. Anlayışınız için çok teşekkür ederim

Ebru Güzelyurt

Hayvansever
Ben sayfayı öğrenemedim bı çok farklı başlık var hepsi ayrı sayfa şaniyodum hepsi aynı mı özür dilerim gerçekten

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Ben sayfayı öğrenemedim bı çok farklı başlık var hepsi ayrı sayfa şaniyodum hepsi aynı mı özür dilerim gerçekten

Estağfurullah. Forum alt yapısını öğrendiğiniz vakit hem alışacak, hem çok seveceksiniz. Biraz zaman gerekiyor. Bu can için ise gündüz gerekli plarformlarda paylaşımı yapacağım. Elbet sitemiz üzerinden de birileri görecektir, umarım faydalı oluruz.

Ebru Güzelyurt

Hayvansever
Evet şimdiden sevdim içinde çok güzel şeyler var emeğinize sağlık. İnşallah 🙏.Tamame zaman takipteyim.ben paylaşım yapmiycam artık .teşekkür ediyorum