Acana kısırlaştırılmış kedi maması deneyen var mı? Tavsiye edermisiniz?

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Paşa bey

Hayvansever
Kedi Dostu
Kedim paşa beyi kısılaştırdım. Ve ilk kısır mamamız proplan tavuklu kısırlaştırılmış kedi maması. İlk başlarsa çok iştahlı yedi memnumduk. Ama şu yeni dönemde iştahı kayboldu ve istekli yemiyor. Acana tavuklu kısırlaştırılmış mamaya geçmeyi düşünüyorum. Kullanıp tavsiye edebilecek hayvan severlerin yorumlarını bekliyorum.
Sevgiler.🐾

Sinemelawen

Hayvansever
Kedi Dostu
Acananin kısır maması yeni çıktı, muhtemelen deneyen olduğunu henüz sanmıyorum. Mümkün mertebe kanatlı mama vermeyin bir süre sonra alerji yapıyor çünkü. Orijen ile acananin balıklı maması var ama erkek kısır olan kedilere önerilmiyor ilerde problem yaratacağından ötürü. True instrict kısır balıklı mamalarina bakabilirsiniz. Veya fitmin kısır mamalari da güzel diyorlar. Ama mümkün mertebe balık veya etli almanızı tavsiye ederim.

Paşa bey

Hayvansever
Kedi Dostu
Acananin kısır maması yeni çıktı, muhtemelen deneyen olduğunu henüz sanmıyorum. Mümkün mertebe kanatlı mama vermeyin bir süre sonra alerji yapıyor çünkü. Orijen ile acananin balıklı maması var ama erkek kısır olan kedilere önerilmiyor ilerde problem yaratacağından ötürü. True instrict kısır balıklı mamalarina bakabilirsiniz. Veya fitmin kısır mamalari da güzel diyorlar. Ama mümkün mertebe balık veya etli almanızı tavsiye ederim.
Kedime bi çok mama denedim kısırlaştırılmadan önce nd royal canin hiçbirini severek yemedi. Bi kez frikesin tavuklu küçük kutu olan bi mamasını aldım onu bayılarak yedi o günden sonra tavuklu mama aldım severek yedi. Bizim ki tavuklu yiyor ama kırmızı etli kesinlikle tüketmiyor advance ve acana 'nın kısır olmadan önce mamalarını almıştım çok sevdi ve yedi. Şimdi kısırlaştırdım proplana geçtim şimdi yine yemiyor. Bende acana yada advance nin mamasını kısır olanını düşünüyorum

Sinemelawen

Hayvansever
Kedi Dostu
Hmm anladım. Numune talep edin sadanlardan yerse alın derim ben.